شکست در این عملیات، مقام اطلاعاتی اسرائیل را مجبور به استعفا کرد

کدخبر: ۶۵۹۰۰۰
اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب گزارش دادند که یک مقام اطلاعاتی این رژیم به علت شکست در عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته (پانزدهم مهر ۱۴۰۲) استعفا کرده است.
شکست در این عملیات، مقام اطلاعاتی اسرائیل را مجبور به استعفا کرد

به گزارش اقتصدنیوز به نقل از ایرنا، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که رئیس منطقه جنوبی سرویس‌های امنیت داخلی این رژیم (شاباک) به خاطر شکست هفتم اکتبر استعفا کرده است.

در همین رابطه یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی علت شکست این رژیم در هفتم اکتبر را موج سرپیچی از خدمت نظامیان اسرائیلی پیش از عملیات هفتم اکتبر اعلام کرد.

عملیات مقاومت فلسطین در هفتم اکتبر(۱۵ مهر) که به عملیات «طوفان الاقصی» معروف است، ضعف و ناتوانی ارتش رژیم صهیونیستی را بیش از پیش آشکار کرده است.

این در حالی است که با گذشت بیش از ۹ ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

خبر مرتبط
اسرائیل برای عقب نشینی از این مرز شرط گذاشت+ جزئیات

اقتصادنیوز: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای عقب‌نشینی نظامیان اسرائیلی از مرز نوار غزه با مصر شرط گذاشت و گفت برای بر تحقق این امر باید قاچاق اسلحه از مرزها متوقف شود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی