کدخبر: ۳۶۵۴۵۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

صرافی ملی قیمت دلار را ۳۵۰ تومان افزایش داد /سومین اعلام نرخ طی ۹۰ دقیقه

اقتصاد نیوز : صرافی ملی در واکنش به روند صعودی قیمت ارز بازار آزاد با اعلام یک نرخ کاهشی و دو نرخ افزایشی، در فاصله نیم ساعت برای دومین بار قیمت دلار را به ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان رساند.

 در حالی که قیمت گشایش دلار صرافی ملی نسبت به دیروز یک کانال پایین تر (۲۶ هزار تومان) باز شده بود، در دومین اعلام نرخ روزانه با افزایش ۲۰۰ تومانی به کانال ۲۷ برگشت.

>>>بیشتر بخوانید؛ 

دومین قیمت صرافی ملی؛ صرافی ملی نرخ دلار را به کانال ۲۷ برگرداند

به گزارش اقتصاد نیوز، صبح امروز، صرافی ملی در فاصله 90 دقیقه سه نرخ متفاوت را اعلام کرد. ساعت 10 صبح در اولین نرخ اعلامی قیمت دلار را به کانال 26 هزار تومانی کاهش داد و 26 هزار و 950 تومان را ثبت کرد، اما ساعت 11 در دومین نرخ، قیمت دلار را 200 تومان و ساعت 11 و 30 دقیقه قیمت را 150 تومان افزایش داد تا سومین نرخ را 27 هزار و 300 تومان اعلام کند. در مجموع از صبح امروز تاکنون صرافی ملی قیمت دلار را 350 تومان بالا آورده است. 

قیمت دلار

قیمت یورو صرافی ملی نیز ابتدا با کاهش 400 تومانی، یک کانال پایین آمد و 31 هزار و 600 تومان اعلام شد، سپس در اولین افزایش با رشد 150 تومانی به 31 هزار و 750 تومان رسید و در دومین افزایش به 31 هزار و 950 تومان رسید.

قیمت دلار در بازار آزاد نیز از صبح امروز روند صعودی داشته و به 29 هزار و 300 تومان رسیده است. این در حالی است که قیمت دلار روز گذشته در کانال 28 هزار تومانی قرار داشت. 

به نظر می‌رسد بازارساز با افزایش قیمت ارز در پی کاهش فاصله قیمتی با بازار است تا روند رشد قیمت دلار را کنترل کند.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند