کدخبر: ۳۶۹۶۷۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

گزارش نیمروز از بی رمقی بازار‌های جهانی؛

طلا در دام ۱۹۰۰ دلار /سردرگمی در بازارها

اقتصادنیوز : قیمت طلا امروز نیز ساکت و بدون حرکت در انتظار انتخابات و تصویب محرک‌های مالی، در مرز ۱۹۰۰ دلار گرفتار شده است.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت اونس طلا در نیمروز سه‌شنبه همچنان در حدود 1900 دلار در نوسان است. این ششمین هفته‌ای است که قیمت اونس طلا در این حدود به دام افتاده است.  

قیمت اونس طلا امروز تا 1910 دلار هم پیش‌رفت اما در نهایت در ساعت 3 بعدازظهر به همان قیمت 1901 دلار بازگشت. قیمت 1901 دلار همان قیمت آغاز بازار‌های هفته است. بالاترین قیمت امروز 1910 دلار و پایین‌ترین قیمت آن 1896 دلار بود.

یسشیسشیشسیش

تحلیل‌های فنی طلا در بازار احساسی 

تحلیل‌های فنی بازار طلا برای ساعات و روز آینده بسیار سر در گم است تحلیل‌های فنی سایت اینوستینگ که برای ساعت آینده قویاً توصیه به فروش دارد، برای 5 ساعت آینده خنثی است و برای روز آینده توصیه به فروش دارد.

 تحلیل‌های فنی سایت تریدینگ‌ویو برای ساعات آینده توصیه به فروش و برای روز آینده توصیه به خرید دارند. 

دیگر فلزات گران‌بها

مانند طلا قیمت هر اونس نقره نیز ثابت مانده است و اکنون بر روی 24.31 دلار قرار دارد. قیمت پالادیوم 0.4 درصد رشد کرد و به قیمت 2360 دلار در هر اونس رسیده است، پلاتین نیز با 0.8 درصد افزایش برروی 876.46 قرار گرفته است. بانک سرمایه‌گذاری یو‌بی‌اس می‌گوید: پالادیوم می تواند تا اواسط سال 2021 سقف 2600 دلار را آزمایش کند.

بازدهی بازار‌های جهانی

تمامی بازار‌ها در نیمروز سه‌شنبه شمایلی بسیار آرام به‌خود گرفتند، حتی نفت خام با 0.25 درصد افزایش تنها بخشی از سقوط قیمت دیروز خود را توانسته است جبران کند.

0 (9)

این مطلب برایم مفید است
160 نفر این پست را پسندیده اند