قیمت دلار امروز چهار‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۶| عقب‌نشینی دلار به کانال 25 هزار تومان

کدخبر: 379508
اقتصاد نیوز : بازار آزاد امروز شاهد افت قیمت دلار است که با کاهش 200 تومانی به ۲۵,۸۰۰ (بیست و پنج هزار و هشتصد ) تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار امروز در بازار ارز پایین آمد، یورو و پوند اما افزایش قیمت را تجربه کرد.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۵,۸۰۰ (بیست و پنج هزار و هشتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۷۸ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز 26 آذر 99

آخرین نرخ دلار در بازار متشکل

دلار در بازار متشکل امروز با کاهش ۰.۴۶ درصدی، از ۲۵,۴۲۷ (بیست و پنج هزار و چهارصد و بیست و هفت ) تومان به ۲۵,۳۱۱ (بیست و پنج هزار و سیصد و یازده ) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۹۲ درصدی، از ۳۱,۶۰۸ (سی و یک هزار و ششصد و هشت ) تومان به ۳۱,۹۰۳ (سی و یک هزار و نهصد و سه ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز 26 آذر 99

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۱.۳۲ درصدی، از ۳۴,۸۹۲ (سی و چهار هزار و هشتصد و نود و دو ) تومان به ۳۵,۳۶۰ (سی و پنج هزار و سیصد و شصت ) تومان رسید.

قیمت پوند امروز 26 آذر 99

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل ، با ۷۱ تومان کاهش، ۷,۱۰۹ (هفت هزار و یکصد و نه ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه امروز با کاهش ۱.۲۱ درصدی، از ۳,۳۲۰ (سه هزار و سیصد و بیست ) تومان به ۳,۲۸۰ (سه هزار و دویست و هشتاد ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار کانادا

در بازار امروز دلار کانادا نسبت به روز قبل ، با ۸۶ تومان افزایش، ۲۰,۵۱۴ (بیست هزار و پانصد و چهارده ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار استرالیا

همچنین دلار استرالیا با کاهش ۱.۰۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۹,۷۰۰ (نوزده هزار و هفتصد ) تومان معامله شد.

تداوم سقوط بورس در روز بد پالایشی‌ها

به گزارش اقتصادنیوز، بازار سهام امروز هم با روند کاهشی معاملات خود را آغاز کرد و در همین دقایق نخست با افت بیش از ۲۷ هزار واحدی مواجه شد. اما پس از رسیدن به کف یک میلیون و 400 هزار واحدی به سمت بالا برگشت.  

در پایان معاملات روز چهارشنبه شاخص کل بورس تهران 14 هزار و 874 واحد ریزش کرد و در سطح یک میلیون و 413 هزار و 450 واحد ایستاد. شاخص هم وزن نیز با افت 4 هزار و 621 واحدی به رقم 436 هزار و 527 واحد رسید. همچنین شاخص کل فرابورس 32 واحد پایین آمد و به رقم 189 هزار و 914 واحد رسید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما