قیمت دلار امروز شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۶| عقب‌نشینی قیمت‌ها

کدخبر: 381642
اقتصاد نیوز : قیمت دلار امروز در بازار آزاد کاهش یافت و با ریزش 280 تومانی به ۲۵,۷۲۰ (بیست و پنج هزار و هفتصد و بیست ) تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، بازار ارز امروز شاهد کاهش قیمت دلار، یورو و پوند است.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۵,۷۲۰ (بیست و پنج هزار و هفتصد و بیست ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۱.۰۹ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز ششم آذر 99

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل امروز با کاهش ۱.۰۴ درصدی، از ۲۵,۶۰۵ (بیست و پنج هزار و ششصد و پنج ) تومان به ۲۵,۳۴۲ (بیست و پنج هزار و سیصد و چهل و دو ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز ششم دی 99

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد، امروز به ۳۱,۵۰۶ (سی و یک هزار و پانصد و شش ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۷۸ درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز ششم دی 99

قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل ، با ۲۷۱ تومان کاهش، ۳۴,۹۷۷ (سی و چهار هزار و نهصد و هفتاد و هفت ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت پوند امروز ششم دی 99

قیمت درهم امارات (حواله) امروز

درهم امارات (حواله) امروز با کاهش ۰.۹۸ درصدی، از ۷,۱۴۸ (هفت هزار و یکصد و چهل و هشت ) تومان به ۷,۰۷۹ (هفت هزار و هفتاد و نه ) تومان رسید.

قیمت درهم امارات امروز ششم دی 99

آخرین نرخ لیر ترکیه

لیر ترکیه، امروز به ۳,۴۰۰ (سه هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۲.۹۴ درصدی داشته است.

قیمت دلار کانادا امروز

همچنین دلار کانادا با کاهش ۰.۷۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۰,۰۴۹ (بیست هزار و چهل و نه ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار استرالیا

دلار استرالیا امروز با کاهش ۰.۱ درصدی، از ۱۹,۸۰۰ (نوزده هزار و هشتصد ) تومان به ۱۹,۷۸۰ (نوزده هزار و هفتصد و هشتاد ) تومان رسید.

سقوط ۲۴ هزار واحدی بورس تهران

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش 24000 واحدی (معادل 1.6- درصد کاهش)در سطح یک میلیون و 423 هزار واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم‌وزن اما سبزپوش شد و با رشد 4900 واحدی ، رقم 473 هزار و 498واحد را ثبت کرد. شاخص کل فرابورس نیز به 20 هزار و 073 واحد رسید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما