روند بازار جهانی چگونه است؟

کلید 50 هزار دلاری شدن بیت کوین/ روز خوب برای قیمت طلا

کدخبر: 391906
اقتصادنیوز : با توجه به روند اخیر بیت کوین کارشناسان پیش بینی می کنند این ارز دیجیتالی به بیش از ۵۰ هزار دلار برسد.

بر اساس گزارش اقتصادنیوز به نقل از مارکت واچ،بر أساس گزارش مارکت واچ، بیت کوین مظهر تجارت جنبش است. امروز روز شرط بندی 1.5 میلیارد دلاری ایلان ماسک در پوشش بیت کوین است. احساسات اجتماعی بیت کوین خارج از نمودار است و نوسانات وحشی باقی خواهد ماند.

حرکت بزرگ بعدی بیت کوین می تواند در صورتی انجام شود که سایر شرکت ها از تسلا در ایجاد تنوع در ارزهای رمزنگاری شده و پذیرش آنها به عنوان روشی برای پرداخت پیروی کنند. با توجه به جایی که قیمت ها به سرانجام رسیده اند ، بیت کوین به خرده فروشان بزرگ نیاز دارد که ماشین ها یا کالاهای لوکس سطح بالا را برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری بفروشند.

چند سال بیت کوین در پذیرش جریان اصلی شکست خورد و از بیت کوین برای خرید یک قهوه یا آب میوه استفاده شد. بیت کوین به چند تائیدیه بزرگ دیگر نیاز دارد و این می تواند کلیدی برای افزایش قیمت ها از سطح 50 هزار دلار باشد.

در حال حاضر قیمت هر بیت کوین با افزایش بیش از ۷ درصد به بیشترین قیمت خود رسید. اکنون هر بیت کوین ۴۷ هزار و ۳۷۰ دلار است که با این روند پیش بینی می شود به بیش از ۵۰ هزار دلار برسد.

قیمت طلا در مسیر افزایش

بخاطر اینکه قانون گذاران شروع به کالبدشکافی بسته پیشنهادی 1.9 تریلیون دلاری بایدن کردند ، حرکت طلا بالاتر رفت. گرچه به نظر می رسد یک بسته محرک عظیم تا اواسط ماه مارس (فروردین) تحمیل شود ، اما به نظر می رسد تمایل رئیس جمهور بایدن برای مذاکره قیمت نهایی را به 1.2 تریلیون دلار آمریکا نزدیک می کند.

در حال حاضر خوش بینی همچنان ادامه دارد که محرک های پولی و مالی در ایالات متحده می تواند به این اقتصاد کمک کند تا داغ شود و تورم های بالاتر را به طلا ادامه دهد.

طلا هفته گذشته در معرض خطر جدی قرار داشت و تا زمانی که منطقه 1،855 ورود کند. در صورت ادامه روند صعودی فعلی تا پایان هفته ، در برابر یک صعود احتمالی و یک تلاطم ناخوشایند دلار ، روند صعودی طولانی تر طلا باید دوباره خود را ثابت کند.

اکنون قیمت هر اونس طلای نقدی با افزایش ۵ دلار یا بیش از ۰.۲ درصد به قیمت ۱۸۳۵ دلار رسید.

gold

 

 

قیمت های نفت خام فقط می خواهند روند بالاتری را طی کنند. نفت خام اروپا 0.8٪ از دسامبر(دی) کاهش یافت و به 483.4 میلیون بشکه رسید. اگر روند نزولی ذخایر نفت خام جهانی ادامه یابد ، باید قیمت نفت را بالا رود.

چشم انداز کوتاه مدت موسسه انرژی آمریکا نشان داد که سطح پایدار برای غلبه بر ویروس کرونا همچنان بر چشم انداز تقاضا برای بقیه سال را تأثیر می گذارد ، اما این خوش بینی یک بازپرداخت حتی قوی تر را در سال 2022 زیاد خواهد کرد و میزان افت 180،000 بشکه را داشت تا اکنون 5.38 میلیون بشکه افزایش نسبت به سال دیگر را تجربه کرده است. پیش بینی می شود چشم انداز تقاضای جهانی در سال 2022 با تحقق سود سالانه ، 190 هزار بشکه رشد کند.  این موسسه قیمت نفت خام برنت را به طور متوسط ​​55 دلار در هر بشکه در سال 2022 هدف قرار داده است ، محتاط ترین پیش بینی با توجه به عدم اطمینان کورنا برای نیمه اول سال است.

به نظر می رسد هر دو نوع نفت خام WTI و برنت از این موج بالا استفاده می کنند ، اما به نظر می رسد برای گرفتن قیمت نفت از اینجا به یک کاتالیزور جدید نیاز است.در حال حاضر قیمت هر بشکه نفت خام وست تگزاس اینترمدییت با افزایش ۰.۴۰ درصد به قیمت ۵۸ دلار و ۳۳ سنت رسید.

  

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما