پیش بینی ها درباره بازارها به روز شد

قیمت بیت کوین در مرحله انفجار

کدخبر: 404230
اقتصاد نیوز: برای قیمت طلا افق جدیدی پیش بینی می شود اما درباره بیت کوین اعتقادات متفاوت است. برخی می گویند وقتی نوسانا قیمت بیت کوین پایین می آید منتظر انفجار باشید گرچه جهت آن مشخص نیست

به گزارش اقتصاد نیوز سخنان رئیس کل فدرال رزرو در نشست سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بازارها را وارد فاز جدیدی کرد. ابراز نگرانی های او به نفع قیمت طلا تمام شد و قیمت تعدیل شد.بر اساس گزارش اینوستینگ، طلا برای اولین بار طی شش هفته گذشته در روز پنجشنبه مقاومت سطح 1750 دلاری هر اونس را شکست تا حداقل سوخت لازم  را برای بازگشت به 1800 دلار کسب کند- هرچند روند  بازده اوراق قرضه ایالات متحده و دلار می تواند تا حدی این روند را مختل کند.

معاملات آتی طلا با 60 دلار و 60 سنت افزایش به1758 دلار رسید اوج قیمت طلا در معاملات روزگذشته 1،759،35 دلار ثبت شده بود.قیمت لحظه ای طلا  نیز با ۱۷ دلار به هزار و ۷۵۵ دلار رسید. حرکات طلای نقدی مورد توجه مدیران صندوق سرمایه گذاری است ، زیرا گاهی اوقات  این بازار بیشتر از بازار آتی برای جهت گیری به کار آنان می آید و به این بازار اعتماد بیشتری می کنند.

طلا

آخرین باری که طلا بیش از 1750 دلار معامله شد 26 فوریه (۸ اسفند) بود، در روز پنجشنبه ، بازده اوراق 10 ساله خزانه داری ایالات متحده در یک عقب نشینی  از اوج 14 ماهه 1.77٪ در 30 مارس (۱۰ فروردین) ، به سطح 1.63٪ نزول کرد

شاخص دلار که پس از مقیاس گذاری در سطح 93 که آخرین بار در ماه نوامبر(آبان و آذر) دیده شد، با 0.5٪ کاهش مواجه شد و در 92.04 قرار گرفت.نمودارهای کمکس و طلای خالص نشان می دهد که اگر حرکت فعلی شکسته نشود 1800 دلار در دسترس است. 

صبر برای سرمایه گذاری در بیت کوین

قیمت بیت کوین بالای 60 هزار دلار ماندگار نبوده است و زیر 55 هزار دلار هم نرفته است. چه کار باید کرد: یاهو فاینانس می گوید: صبر. اکثر مردم این مشکل را ندارند زیرا اجازه می دهند احساساتشان جلوی صبرشان را بگیرد. خوب اکنون پشتیبانی کجاست؟ در چارچوب زمانی که استفاده می کنیم ، بین 52هزار و 500 تا 49هزار و 500 است. این طیف وسیعی است ، اما بر اساس نسبت های اخیر و ساختار قیمت ، در اینجا پشتیبانی تعریف می شود.

از این دید قیمت ها در حال حاضر در نزدیکی این منطقه باشد در حال حاضر قیمت بیت کوین با بیش از ۳ درصد به قیمت 58 هزار دلار رسید.اما برخی کارشناسان می گویند: از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی بیرون بمانید. از دید آنان نوسانات بیت کوین در پایین تر سطح چهار ماهه قرار گرفته است. این گروه اعتقاد دارند به انتهای باند بولینگر رسیده باشد.باند بولینگر جهت سنجش نوسانات قیمت در بالا و پایین میانگین متحرک ساده (Simple MA) است. طراح آن جان بولینگر است که اعتقاد داشت:دوره‌هایی با نوسانات پایین بعد از دوره‌های با نوسانات بالا دنبال می‌شوند. وقتی باند بولینگر به همدیگر فشرده و نزدیک می‌شود، می‌توان نتیجه گرفت که به‌زودی حرکات قیمت قابل‌توجهی روی می‌دهد. رسیدن به انتهای باند ممکن است مانند سال 2017 باشد که انفجار بزرگ به سمت پایین رخ داد اما برخی امیدوارند این انفجار در سال 2021 به سمت بالا باشد.

بیت کوین

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما