سیگنال صعودی ایلان ماسک به بیت کوین

کدخبر: ۴۱۹۰۰۳
توییت جدید الون ماسک مبنی بر استفاده از بیت کوین در معاملات شرکت تسلا در صورت استخراج آن با انرژی‌های پاک، ارزش این ارز مجازی را ۹.۸ درصد بالا برده است.
سیگنال صعودی ایلان ماسک به بیت کوین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم به نقل از رویترز، ارزش بیت کوین 9.8 درصد در روز یکشنبه افزایش یافت و به 39035.47 دلار رسید یعنی 3492.71 دلار بالاتر از قیمت قبلی آن.

 بزرگترین و محبوب‌ترین ارز مجازی دنیا 40.7 درصد نسبت به پایین‌ترین ارزش آن در چهارم ژانویه (27734 دلار)، افزایش یافته است.

ارز مجازی اتر هم که وابسته به شبکه بلاک چین اتریوم است، با 7 درصد افزایش قیمت معادل 165.77 دلار در روز یکشنبه، به 2532.77 دلار رسیده است.

الون ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا در روز یکشنبه اعلام کرد در صورت استفاده استخراج‌کنندگان بیت کوین از انرژی‌های تجدید پذیر، دوباره اجازه خواهد داد محصولات شرکتش با این ارز مجازی معامله شوند.

 ماسک یکی از از طرفداران اصلی ارزهای مجازی بوده ولی به خاطر نگرانی‌های محیط زیستی و مصرف بالای انرژی برای استخراج ارزهای مجازی، تبدیل به یکی از منتقدان آن شده و طرح‌های شرکت تسلا را برای خرید و فروش خودروهایش با بیت کوین متوقف کرده است.

 وی در آخرین توییت خود اعلام کرده در صورت استفاده منطقی از انرژی پاک توسط استخراج‌کنندگان بیت کوین، دوباره اجازه معامله با این ارز مجازی را صادر خواهد کرد.

در اکوایران ببینید  : جنگ جهانی بیت کوین این بار در ایران

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید