دوج کوین مقاومت ۲۱ سنتی را شکست

کدخبر: 432106
اقتصاد نیوز : قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  بیت کوین، به تازگی موفق به شکست شاخص‌های میانگین متحرک ۲۰۰ روزه و ۱۰۰ روزه شده که انتظار می‌رود این مسئله باعث ورود معامله گران با انگیزه بلندمدت به بازار شود. دوج کوین هم پس از هفته‌ها بالاخره مقاومت سنگین ۲۱ سنتی را شکست.

این روزها بازار شایعه پذیرش بیت کوین و سایر ارز‌های دیجیتالی توسط شرکت‌های بزرگ کماکان داغ است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و ۷۷۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۷۵ درصد کمتر شده است.

در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است.

گفتنی است، بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۱۷.۲۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۴.۶۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۸۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲.۴۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 43,517 ۱,۱۲۲,۳۴۴,۰۳۷
اتریوم 2,944 ۷۵,۹۶۴,۸۲۲
تتر 1 ۲۵,۸۰۲
بایننس کوین 341 ۸,۸۰۸,۵۰۵
کاردانو 1.42 ۳۶,۶۰۶
ریپل 0.79 ۲۰,۳۷۸
دوج کوین 0.23 ۶,۱۸۲
ای یو اس دی کوین 0.99 ۲۵,۷۵۰
تیتر یک
  • احیای هژمونی ایالات متحده امکان‌پذیر است؟

    اقتصادنیوز: همیشه در هر رقابتی، دو استراتژی اساسی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. استراتژی اول تهاجمی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما