گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

صعود آینده دار بیت کوین

کدخبر: ۴۸۸۶۶۰
فشار فروش بیت کوین (BTC) ضعیف شده است که می تواند راه را برای جهش قیمت هموار کند.
صعود آینده دار بیت کوین

براساس گزارش اقتصادنیوز، قیمت طلا اندکی کاهش یافته است اما در سطوح بالا (1972 دلار در هر اونس) نگه داشته شده است. نقره با افزایش 0.08 درصدی در بازار آزاد اروپا معامله می شود. در سایر نقاط مجتمع کالاها، مس نیم درصد بالاتر و نقطه WTI نیم درصد کمتر است.

داده های منتشر شده در روز چهارشنبه از اداره اطلاعات انرژی نشان داد که ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته بیش از 9 میلیون بشکه افزایش یافت که بسیار بیشتر از حد انتظار بود، حتی با وجود کاهش 3.6 میلیون بشکه ای ذخایر بنزین در آمریکا.

با این حال، هر دو نفت جهانی در طول هفته بیش از 7 درصد بالاتر  از قیمت های هفته گذشته هستند زیرا نگرانی ها در مورد کاهش عرضه جهانی همچنان بر انتظارات تأثیر می گذارد.

آژانس بین‌المللی انرژی روز چهارشنبه هشدار داد که از ماه می به بعد حدود 3 میلیون بشکه در روز نفت روسیه ممکن است به دلیل تحریم‌ها یا تحریم‌های داوطلبانه تعطیل شود.

gold

صعود آینده دار بیت کوین

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بزرگ با عبور از روند نزولی اخیر خود، افزایش پیدا کردند. فشار فروش BTC ضعیف شده است که می تواند راه را برای جهش قیمت هموار کند. بازارهای جهان همچنان با افزایش قیمت ها و اخبار بد اوکراین دست و پنجه نرم می کرد. اما حداقل بیت کوین، اتر و دیگر رمزارزهای اصلی چهارشنبه خوبی داشتند و این روند به روز پنج شنبه نیز ادامه دارد.

Screen Shot 1401-01-25 at 12.45.43

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید