تحلیلگران کیتکو هشدار دادند؛

توصیه مهم به معامله‌گران طلا در بازار

کدخبر: ۵۸۷۶۸۹
اقتصادنیوز: رسیدن قیمت طلا به سقف دو ماهه در ابتدای هفته باعث ایجاد نگاه مثبت گسترده نسبت به طلا در بازارهای جهانی شده است.
توصیه مهم به معامله‌گران طلا در بازار

به گزارش اقتصادنیوز ، تازه‌ترین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکونیوز نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد انتظار دارند قیمت طلا ظرف مدتی محدود به 2000 دلار در هر اونس بازگردد، حتی در شرایطی که فدرال رزرو تضمین می‌کند که نرخ بهره را 25 واحد پایه دیگر در هفته افزایش دهد. در همین حال، تحلیلگران ، اگرچه بازار را صعودی می‌بینند، اما به نظر می رسد محتاط‌تر از پیش در این زمینه اظهارنظر می‌کنند.

شان لوسک، یکی از مدیران والش تریدینگ، گفت که او همچنان نسبت به به بازارطلا خوش‌بین است زیرا فدرال رزرو نمی‌تواند فشارهای تورم را کنترل کند.

این هفته، 19 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی Kitco News Gold شرکت کردند. تحلیلگرانی که بازار طلا را صعودی یا کم‌نوسان می‌دیدند از نظر تعداد باهم برابر بودند و هر کدام  42 درصد نتایج نظرسنجی را به نظر خود اختصاص دادند. در همان زمان، سه تحلیلگر معادل 16 درصد نیز روند بازار را نزولی ارزیابی کردند.

 در نظرسنجی خرده‌فروش‌ها نیز 369 نفر شرکت کردند. از این تعداد، 221 نفر معادل60 درصد قیمت طلا در هفته آتی را صعودی دانسته و 95 نفر معادل 26 درصد این روند را نزولی و 53 نفر معادل 14 درصد بازار را کم نوسان پیش‌بینی کردند.

unnamed

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی