گزارش اقتصادنیوز از بازار رسمی؛

ثبات نسبی قیمت دلار و سکه در تهران!

کدخبر: ۵۹۳۰۴۲
اقتصادنیوز: قیمت دلار و سکه امروز شنبه ۲۸ مرداد ماه در بازار رسمی نوسان محدودی را ثبت کردند.
ثبات نسبی قیمت دلار و سکه در تهران!

به گزارش اقتصادنیوز ،قیمت دلار امروز  شنبه 28 مرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش نامحسوس پنج تومانی نسبت به روز کاری قبل در سطح 41 هزار و 315 تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو امروز کاهشی بوده و به یک کانال پایین‌تر رفته است.  قیمت یورو امروز  با افت 225 تومانی نسبت به روز گذشته در سطح 44 هزار و 928 تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم 11 هزار و 250 تومان بر تابلو درج شده است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب 37 هزار و 559 تومان، 40 هزار و 844 تومان و 10 هزار و 227 تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان امروز کاهشی بوده که در یورو این نوسان مشهودتر است.

قیمت دلار امروز ‌شنبه 28 مرداد ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان با کاهش جزیی دو تومانی نسبت به روز کاری گذشته بطور میانگین 41 هزار و 315 تومان اعلام شده است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز امروز با کاهش 101 تومانی یک کانال افت کرده و رقم میانگین 44 هزار و 973 تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین معادل 13 هزار و 97 تومان اعلام شده که با کاهش 90 تومانی همراه شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که  قیمت دلار  در  بازار آزاد  یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری قرار دارد؛  قیمت دلار در بازار آزاد  با اختلاف تقریبا 7 هزار تومانی در کانال 48 هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه  ، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، انواع سکه امروز با نوسان قیمتی قابل توجهی همراه نبوده است.

قیمت سکه امامی در سقف کانال 27 میلیون تومان قرار دارد و به طور میانگین رقم 27 میلیون و 909 هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته افزایش تقریبا 60 هزار تومانی داشته است.

همچنین در سایت اتحادیه طلا،  سکه امامی  نیز در کانال 27 میلیون تومانی قرار دارد و رقم 27 میلیون و 800 هزار تومان برای آن درج شده است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز در کانال 14 میلیون تومان قرار دارد و رقم میانگین 14 میلیون و 944 هزار تومان را نشان می‌دهد که کاهش نامحسوسی نسبت به روز کاری قبل داشته است.

قیمت ربع سکه در کانون صرافان رقم میانگین 9 میلیون و 950 هزار تومان برای آن اعلام شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید