گزارش «اقتصادنیوز» از بازار دلار؛

سناریو تکراری در بازار دلار/ پیش بینی قیمت دلار امروز 13 دی

کدخبر: ۶۱۹۷۴۱
اقتصادنیوز: قیمت دلار تهران بیش از یک ماه داست که در نیمه اول کانال 50 هزار تومان معامله شده است. فعالان بازار در مورد دلار در تهران می گویند دلار که بازار امروز هم اسکناس آمریکایی مانند دیروز در حول و حوش ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان نوسان خواهد کرد.
سناریو تکراری در بازار دلار/  پیش بینی قیمت دلار امروز 13 دی

به گزارش اقتصادنیوز،قیمت دلار در معاملات نقدی روز سه شنبه نوسان چشمگیری را تجربه نکرد. نرخ دلار دبروز در تهران در حول و حوش ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رسید.البته در معاملات پشت خطی سه شنبه شب قیمت دلار با ۵۰ هزار و ۵۷۰ تومان بسته شد. 

در هرات هم  قیمت دلار روز گذشته با ۵۰ هزار و ۱۲۰ تومان بازگشایی شد و در نیمه دوم روز برروی ۴۹ هزار و ۹۰۰ تومان قرار گرفت. با این حال قیمت دلار فردایی هرات در بالای ۵۰ هزار تومان معامله شد و در پشت خط در ۵۰ هزار و ۳۰ تومان به کار خود پایان داد. 

همچنین قیمت دلار سلیمانیه در ۵۰ هزار و ۵۲۰ تومان بازگشایی شد و در معاملات روزانه با کاهش تا ۵۰ هزار و ۴۲۰ تومان پایین امد اما در پشت خط با افزایش برای شکستن مرز ۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان تلاش کرد.

برخی از فعالان اقتصادی می گویند اگر قیمت دلار هرات بالای  مرز ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان ماندگار شود این احتمال وجود دارد که دردر روزهای آینده به سمت ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان گام بردارد . این دسته فکر می کنند که هدف نهایی این افزایش حوالی ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

از سوی دیگر فعالان بازار در مورد دلار در تهران می گویند دلار  که بازار امروز هم اسکناس آمریکایی مانند دیروز در حول و حوش ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان نوسان خواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی