تاکید بر حفاظت از باند قدیمی بوستان ولایت

کدخبر: 388480
اقتصادنیوز :‌عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته محیط‌زیست شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز و بوستان ولایت بازدید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ، سید آرش حسینی میلانی، رئیس کمیته محیط‌زیست شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز به همراه مصطفی کاظمی، مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران و علی‌محمد مختاری، رئیس سازمان بوستان‌ها و فضاهای سبز شهر تهران از ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز و بوستان ولایت بازدید کردند.

در این بازدید، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از مدیرکل دفتر شهردار تهران خواست شهرداری پیگیری‌های لازم را در روند دریافت مجوز پژوهشی و تحقیقاتی را برای ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز شهر تهران را تسریع نماید.

حسینی میلانی همچنین در جریان آخرین وضعیت ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز قرار گرفت و وضعیت کاشت گونه‌های گیاهی بومی و مقاوم در برابر کم‌آبی و خشکسالی را مورد بررسی قرار داد.

رئیس کمیته محیط‌زیست در این بازدید، توصیه‌های لازم برای مقابله با آفات و وضعیت آبرسانی گونه‌های گیاهی که در این ایستگاه تحقیقاتی مورد کاشت قرار می‌گیرند را مطرح کرد.

حسینی میلانی با تاکید بر کاربردی بودن تحقیقات انجام شده در این ایستگاه، در جریان آخرین وضعیت همکاری‌های مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی با ایستگاه تحقیقاتی فضای سبز قرار گرفت.

در ادامه، حسینی میلانی، کاظمی و مختاری به بوستان ولایت رفتند و در جریان اقدامات شهرداری تهران برای ساماندهی بوستان ولایت از جمله آبرسانی، وضعیت درختان، وضعیت ایمنی و معارضات موجود در این پارک را بررسی کردند.

در این بازدید، حسینی میلانی در جریان آخرین طرح‌های مطالعاتی درباره تکمیل باغ اکولوژیک در بوستان ولایت قرار گرفت و بر تسریع در انجام و اجرای این طرح تاکید کرد.

وی بر حفاظت از باند سابق بوستان ولایت برای انجام خدمات اضطراری و همچنین ایمنی این بوستان تاکید کرد.

 

 

تیتر یک
  • بررسی بازار خودرو یک هفته پس از انتخابات ریاست‌جمهوری

    اقتصادنیوز: اولین هفته پس از انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۰ بازار خودرو در اوج گرما به خواب زمستانی رفت و غالب خودروهای…

از دست ندهید
بلیط هواپیما