سخنگوی شورای شهر تهران:

شورا ضمن نظارت و مطالبه گری در وظایف شهردار دخالت نخواهد داشت

کدخبر: 444883
اقتصادنیوز :سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورا یک نگاه حمایتی نسبت به مدیریت شهری دارد، گفت: شورا وظیفه خود می داند نظارت و مطالبه گری خود را داشته باشد اما در انجام وظایف مجری هیچ دخالتی نخواهد داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی در پایان جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران گفت: امروز با تدبیر ریاست شورا و پیشنهاد و تفاهمی که اعضای شورا با شهردار تهران داشتند جلسه هم اندیشی برگزار شد. پیشنهاد این است که این نوع جلسات در یک دوره تناوبی منظم برگزار شود و البته به گونه ای که آسیب و لطمه ای به جلسات علنی شورا وارد نشود و قطعا با افزایش موضوعات، جلسات علنی به روال عادی خود برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: جلسات هم اندیشی با شهردار اتفاق خوبی است که سبب ایجاد مفاهمه و درک مشترک شورا و شهرداری از هم می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه این جلسه با هدف آشنایی و معارفه معاونین تازه منصوب شده بود، گفت: در این جلسه شهردار  گزارشی از فرایند انتصابات که به شکل کانون ارزیابی تخصصی انتصابات صورت می گیرد  به  شورا ارایه کرد و ضمن تشریح نحوه انتصابات گفت در این کانون تمامی رزومه های افراد و شرح فعالیت های آنان مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

وی  همچنین گفت: در جلسه امروز علاوه بر این موارد در خصوص مناطق و اتفاقاتی که بلافاصله بعد از انتصاب معاونین محترم  باید در اولویت قرار گیرد نیز بحث و گفت و گو شد.

بر اساس گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، نادعلی در ادامه با بیان اینکه شورا یک نگاه حمایتی بر مدیریت شهری دارد، گفت: شورا وظیفه خود می داند نظارت و مطالبه گری خود را داشته باشد اما در وظایف مجری هیچ  دخالتی نخواهد داشت، ما  پیشنهاد و نقد خواهیم داشت اما اصل بر حمایت است و ما با همین مدل پیش خواهیم رفت و امیدواریم نتیجه کار موجب رضایت و شادی شهروندان شود.

 

تیتر یک
  • مروری بر معاملات بازار سهام در هفته اول آبان؛

    روز چهارشنبه ارزش معاملات خرد سهام به کمترین میزان در ۴ ماه اخیر رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما