در گفت‌وگو با سخنگوی شورای شهر مطرح شد

اعلام میزان سهم شهرداری از دیوارنگاره ولیعصر!

کدخبر: ۵۲۹۰۸۰
اقتصادنیوز: دیوارنگاره میدان ولیعصر دراین سال ها درگیر حاشیه های زیادی بوده است . روزی برای حذف زنان و زمانی برای استفاده از چهره زنانی که سال ها نامشان در لیست ممنوعه ها قرار داشت . این دیوارنگاره متعلق به سازمان هنری رسانه‌ای اوج است .حاشیه های این دیوارنگاره معمولا گریبان مدیران شهری را هم می گیرد اما شهرداری نقشی درتصاویری که طراحی و اکران می شود ندارد .
اعلام میزان سهم شهرداری از دیوارنگاره ولیعصر!

به گزارش اقتصادنیوز ، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران دراین خصوص که چرا این فضای بزرگ از جداره میدان ولیعصر در اختیارموسسه اوج  قرار گرفته و مدیران شهری هم نمی توانند نظری درخصوص طراح های آن پیش از اکران بدهند به اکو ایران می گوید:‌من معتقدم کار فرهنگی کردن آن هم در شرایطی که هزار گونه کنش و واکنش از آن سوی آب ها وجود دارد و در شرایط ملتهب کشور، کار سختی است، من خودم منتقد دیوار نگاره اخیر میدان ولیعصر بودم ولی معتقدم ارزش کسی که کار می کند و در این شرایط تالیف و آفرینش می کند، بیش از کسی است که کنار می نشیند و فقط نگاه می کند و تنها در خصوص امور انتقاد می کند که انتقاد هم سرجای خودش ارزشمند است ولی باید توجه کرد ممکن است که هر کاری ایراداتی هم داشته باشد.

وی ادامه می دهد: در شرایطی که مردم ناراحت هستند و هر کدام به دلایلی احساسات شان بر انگیخته است و فضا نیز غبارآلود است واکنش هایی نشان دهند .

 این عضوشورای شهر تهران معتقد است که حاشیه های این دیوارنگارها به مدیریت شهری ارتباط پیدا نمی کند و همیشه سازمان اوج خودش پاسخگوی کار خودش بوده و اگر نقصی بوده یا نقدی بود مخاطب سازمان اوج بوده نه شهرداری تهران .  اما اگر معدل کار این موسسه در خصوص این دیوارنگاره را بگیریم فعالیت های خوبی در حوزه وحدت ملی ،نشاط ملی داشته و همیشه  امید آفرینی وعبور از بحران ها و ایستادگی را در طرح هایش در نظر گرفته است و ممکن است در هر آفرینشی اشکالاتی وجود داشته باشد و باعث نارضایتی عده ای شود . در این دوران نیز باید احتیاط ها را بیشتر می کردند اما همین که در این دوران خاموش نبودند و در این عرصه کاری کردند جای تقدیر دارد.

 نادعلی درخصوص این که چرا مدیریت شهری نظارتی در خصوص طرح های اکران شده میدان ولیعصر ندارد هم توضیح می دهد :‌ نباید به دنبال تصدی گری در همه حوزه هاباشیم این که از تخصص یک مجموعه مردمی که مهارت لازم را دارد  بهره مند شویم خوب است  .

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت

    اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۳ هزار و ۲۸۷ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۳ هزار و ۴۳۶…

از دست ندهید
کارگزاری مفید