کدخبر: ۳۶۱۹۳۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کدام مناطق تهران بیشترین رشد قیمتی را داشتند؟

افزایش نجومی قیمت ملک در ۵ سال

اقتصادنیوز : بررسی قیمت نرخ آپارتمان در برخی از محلات تهران در شهریورماه سال ۹۴ و مقایسه ملکی با همان موقعیت در شهریور ماه سال ۹۹ نشان می دهد برخی مناطق تا ۱۰ برابر نیز افزایش قیمت را تجربه کرده اند .

به گزارش اقتصادنیوز ، بررسی میدانی رشد قیمت آپارتمان در دو سال 94 و 99 نشان می دهد، مناطق ارزان قیمت تهران با شیبی مشابه با سایر مناطق مرغوب و حدود  400 تا 600 درصد رشد داشته است . به طور مثال آپارتمانی نوساز 107 متری در محله پونک شهریور ماه امسال به قیمت متری 47 میلیون تومان به فروش رفته است . در سال 94 نیز آپارتمانی 117 متری نوساز متری 7 میلیون تومان به فروش رفته است .

بیشتر افزایش قیمت آپارتمان در کدام محله تهران بوده است؟

بیشترین درصد افزایش قیمت در محله تهرانپارس با رشد 10 برابری به چشم می خورد . نرخ آپارتمان در این محله تهران بسیار متنوع است حتی کوچه به کوچه قیمت آپارتمان ها تغییر می کند.

دمای تغییرات قیمت در محلات تهران

این بررسی میدانی نشان می دهد دمای تغییرات قیمتی هر محله چه میزان بوده و برخی مناطق رشد قیمت بیشتری را نسبت به سایر محلات تهران داشته اند . 

در محله جمالزاده نیز آپارتمانی نوساز در شهریور ماه امسال متری 31 میلیون تومان به فروش رفته است اما اگر ما این آپارتمان را در سال 94 می خریدیم  می توانستیم متری 4 میلیون تومان آن را خریداری کنیم .  

قیمت های بررسی شده بر اساس اطلاعات منتشر شده در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است که حاوی نرخ های قطعی فروش رفته املاک است   . 

 2 (7)1 (5)

این مطلب برایم مفید است
117 نفر این پست را پسندیده اند