کدخبر: ۳۷۷۰۳۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

در بازار ملک تهران چه خبر است؟

اجاره دلاری مسکن در تهران

اقتصادنیوز : بررسی فایل های اجاره در یک هفته نخست آذرماه نشان می‌دهد مالکان تمایلی به عقب نشینی از نرخ های پیشنهادی گذشته ندارند و گاهی برای افزایش درآمد، موارد جالبی را پیشنهاد می کنند مانند پرداخت ماهیانه اجاره به دلار.

 به گزارش اقتصادنیوز، مستاجران سهمی در شادی کاهش قیمت در بازارهای مختلف نداشته اند. در حالی که بازار مسکن در آبان ماه هم شاهد ریزش معاملات و هم سرعت رشد قیمت بوده اما رشد نرخ اجاره بها نسبت به مهر ماه نیز با شتاب بیشتری افزایش داشته است.

رشد بازار اجاره در آبان ماه

آمارهای اعلام شده از سوی بانک مرکزی در بازار اجاره در آبان سال ۹۹ نسبت به مهرماه،  ۲۸.۷ درصد افزایش نرخ را نشان می دهد که نسبت به ماه مشابه سال قبل این رشد ۳۱.۹ درصد بوده است.

بررسی نرخ های پیشنهادی اجاره نشان می دهد که بیشتر مالکان بر اساس نرخ های معمول منطقه تعیین نرخ کرده اند اما در میان پیشنهادهای داده شده فایل های متفاوتی هم دیده می شود.

اجاره دلاری خانه در تهران

آپارتمانی 400 متری و نوساز در محله فرشته که دارای سالن سینما، روف گاردن، 2 پارکینگ و... اجاره ماهیانه 150 میلیون دارد و اجاره بهای این ملک یک ماه باید جلوتر پرداخت شود .

در موردی دیگر آپارتمان قدیمی  250 متری بدون هیچ امکانات ویژه ای در خیابان بزرگمهر به مبلغ اجاره ماهیانه 2 هزار دلار پیشنهاد شده است. 

 

1 (30)2 (29)

این مطلب برایم مفید است
114 نفر این پست را پسندیده اند