اولین استعفای واقعی در شورای شهر تهران / هاشمی درباره استعفای حجت نظری چه گفت

کدخبر: 380894
اقتصادنیوز :‌حجت نظری عضو شورای شهر تهران اولین عضو شورای شهر تهران است که استعفای خود را به هیات رییسه تقدیم کرده است .

به گزارش خبرنگار اقتصادنیوز ،پس از تهدید به استعفاهای بهاره آروین ،ناهید خداکرمی ، علی اعطا ،اولین عضو شورای شهر تهرام که به صورت واقعی و نه به شکل تهدید رسانه از عضویت در شورای شهر تهران استعفا کرده است ،حجت نظری است ،محسن هاشمی در باره دلیل استعفای حجت نظری از شورای شهر گفت: ایشان دو هفته پیش نامه‌ای دادند که بوی استعفا می‌داد. اما این نامه به صورت رسمی ثبت نشده است. این نامه یک شبه استعفا است که آن را در هیأت رئیسه مطرح کردیم و با آن مخالفت شد. سپس نامه به آقای امینی داده شد تا با آقای نظری صحبت کرده و ایشان را قانع کند تا دست از استعفا بردارد. هنوز آقای امینی گزارش را به هیأت رئیسه ارائه نداده است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: احتمالاً گزارش آقای امینی یکشنبه هفته آینده در هیأت رئیسه مطرح شده و درباره آن تصمیم گیری می‌شود. فکر می‌کنم بعد از اینکه این نامه ارائه شد، آقای نظری بحث سمن‌ها را پیگیری کرد و سوءتفاهی پیش آمد و باعث شد دوباره ناراحت شود و خواست مجدداً مطرح شود اما هیأت رئیسه درباره این موضوع مخالفت کرده است و منتظر اظهار نظر آقای امینی هستیم.

تیتر یک
  • آمریکا در مسیر بازگشت به دوران قبل از ترامپ؛

    اقتصادنیوز: جو بایدن وعده داده در برابر مجموعه گسترده‌ای از تهدیدهای جدید علیه امنیت ملی امریکا، رویکردی کاملا متفاوت…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید