آپارتمان‌‌های زیر یک میلیارد در کدام مناطق تهران فروش رفتند؟

گران ترین معامله مسکن در آغاز زمستان

کدخبر: 381056
گران ترین معامله مسکن در پایتخت که در نخستین روز زمستان 99 ثبت شده معامله ای در منطقه یک تهران است که رقم کلی فروش این آپارتمان 239 متری، 19 میلیارد و 900 میلیون تومان است .

به گزارش خبرنگار اقتصادنیوز ، در دو روز نخست دی ماه 81 معامله مسکن در سامانه اطلاعات  بازار املاک ایران به ثبت رسیده است که بررسی فایل ها ثبت شده نشان می دهد که سهم منطقه 11 از معاملات مسکن  در دو روز نخست دی ماه  بیش از سایر مناطق بوده است .

در لیست فروش های به ثبت رسیده ،سهم خانه های نوساز مانند همیشه بسیار اندک است اما مناطق جنوبی شهر تهران بیش از مناطق شمالی فایل های نوساز فروش رفته داشته و نشان می دهد ساخت و ساز در این مناطق باید پر رونق تر باشد .


اکوایران بررسی کرد؛ قدرت خرید مسکن در ایران و دیگر کشورها


 

همچنین سهم مناطق 10 ،12،8 ،4 و 3 در فروش های دو روز نخست دی ماه نسبت به سایر مناطق بیشتر بوده است و آپارتمان های فروش رفته در حدود قیمتی یک میلیارد تا 2 میلیارد تومان سهم بیشتری از فروش ها را به خود اختصاص داده بود .

ارزان ترین معامله ثبت شده در کدام منطقه بود ؟

ارزان ترین معامله ثبت شده در این دو روز ملکی در منطقه 13 است. ملکی 117 متری با قدمت 2 سال ،متری 2 میلیون و 500 هزار تومان به فروش رفته و رقم کلی معامله 300 میلیون تومان بوده که چون در این سامانه جزییات معاملات به ثبت نمی رسد نمی تواند چندان این معامله را به عنوان ارزان ترین معامله به ثبت رساند .

معاملات بالای 4 میلیارد که در این دو روز به ثبت رسیده مربوط به ملکی در منطقه 3 تهران است که حدود 150 متر بنا دارد و قدمت آن 14 ساله است . این آپارتمان حدود متری 40 میلیون تومان به فروش رفت که قیمت کلی آن 6 میلیارد تومان بوده است .

قیمت آپارتمان در پایتخت/ بازار مسکن در تهران / برج میلاد

گران ترین معاملات اولین روز زمستان 

در محله داودیه هم ملکی 142 متری ،با قدمت 29 سال 5 میلیارد و 150 میلیون فروخته شده است . در منطقه 2 هم آپارتمانی نوساز با متراژ 145 متر به قیمت 5 میلیارد و 632 میلیون تومان فروش رفته است . در منطقه یک ملکی 239 متری با قدمت 14 سال ،متری 82 میلیون تومان به فروش رفته که رقم کلی آن 19 میلیارد و 900 میلیون تومان است .

در محله امانیه واقع در منطقه 3 تهران هم ملکی 109 متری با قدمت 16سال، به قیمت 6 میلیارد و 213 میلیون تومان فروخته شده است .

در میان گران ترین معاملات ثبت شده در دو روز نخست دی ماه آپارتمانی در اختیاریه هم به چشم می خورد ،ملکی نوساز که 7 میلیارد و 638 میلیون تومان فروخته شده است .

زیر یک میلیاردی ها در کدام منطقه تهران بودند ؟ 

معاملات زیر یک میلیارد هم سهم زیادی از فروش های زمستانه داشته اند ،آپارتمانی 60متری در محله عباسی منطقه 11 به قیمت 942 میلیون به فروش رفته است . آپارتمانی در بلوار کشاورز با قدمت 29 سال و متراژ 56 متر ،860 میلیون فروخته شده است . در محله باغ خزانه هم آپارتمانی 60متری ،500 میلیون به فروش رفته است .

لیست برخی ازآپارتمان های فروش رفته در دو روز نخست دی ماه 99

مسکن

 

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • دامنه مجاز در بازار ارز

    اقتصاد نیوز: برخی می گویند قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار دلار عدد سرنوشت سازی است چرا؟

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید