کدخبر: ۲۱۰۸۱۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اتهام مافیایی نماینده مجلس به یک وزارتخانه

اقتصاد نیوز : بر اساس اخبار غیررسمی حدود ۴ میلیون تن برنج وارد کشور شده که وضعیت نگران‌کننده‌ای است که آن را منعکس کرده و بارها به وزارت جهاد کشاورزی تذکر دادیم که خیلی روی این موضوع توجه نکردند و از دغدغه‌های جدی ما است.

مافیای برنج در وزارت خانه!

به گزارش اقتصاد نیوز: نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد کشاورزی باید میزان واردات را کنترل می‌کرد که این اقدام را انجام نداد؛ و خودشان مدعی هستند که اجازه واردات حدود یک‌میلیون تن برنج را دادند ولی بر اساس اخبار غیررسمی حدود 4 میلیون تن برنج وارد کشور شده که وضعیت نگران‌کننده‌ای است که آن را منعکس کرده و بارها به وزارت جهاد کشاورزی تذکر دادیم که خیلی روی این موضوع توجه نکردند و از دغدغه‌های جدی ما است.

رضیان در مورد مافیای واردت برنج، گفت: از روز نخست در مورد واردات محصولات کشاورزی گله داشتیم به آقای حجتی موارد گفتیم که معاونان محترمشان که در این کار نقش دارند متاسفانه به نظر می‌رسد دست‌هایی پشت پرده است که تلاش می‌کند این وضعیت را به هم بزند  و به این موضوع توجه نشد.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی در حال تغییر برخی معاونان خود در بخش بازرگانی است، گفت: متاسفانه معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی توجه جدی به این موضع نکرده است. چند جلسه برگزار و تذکر دادیم حتی در موضوع استیضاح چالش‌های نمایندگان موضوع واردات بود که توجه نشد و مسائلی پشت دست است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس ادامه داد: با توجه روند اجرایی و مشاهدات حس می‌شود که مسائلی پشت پرده است  که باید وزیر جهاد کشاورزی در این مورد پاسخگو باشند و یا با انجام تحقیق و تفحص در بحث واردت برنج داشته باشیم