کدخبر: ۲۳۶۶۸۶ لینک کوتاه

اعلام محدودیت ترافیکی جاده های کشور در پایان هفته

اقتصاد نیوز: مرکز مدیریت راههای کشور، محدودیت های ترافیکی پایان این هفته در برخی محورها از جمله هراز، فیروزکوه و چالوس را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 14 شهریورماه تا ساعت 6 روز شنبه 17 شهریور از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، اما رفت و آمد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر یاد شده منعی ندارد. 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته (16 شهریورماه ) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام می گیرد. 

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع شده است. 

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 14 شهریورماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است. 

علاوه بر این مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: حجم تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن حدود نیم درصد کاهش پیدا کرد. 

حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از کل تردد ثبت شده در 24 ساعت گذشته معادل 14.4 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 صبح بود. 

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141پیامک ارسال و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.