کدخبر: ۲۴۰۸۹۶ لینک کوتاه

اعلام محدودیت های ترافیکی کشور

اقتصاد نیوز: مرکز مدیریت راههای کشور، محدودیت های ترافیکی از چهارم تا هفتم مهرماه جاری را برای برخی محورها از جمله هراز، فیروزکوه و چالوس اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه چهارم مهرماه تا ساعت 6 روز شنبه هفتم مهرماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، اما رفت و آمد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر یاد شده، منعی ندارد. 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته (6 مهرماه) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام می گیرد. 

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع است. 

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه چهارم مهرماه جاری و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است. 

علاوه بر این مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: حجم تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن 4.6 درصد کاهش داشت. 

حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از کل تردد ثبت شده در 24 ساعت گذشته معادل 12.2 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد، بین ساعات سه تا چهار صبح بود.

محور رامیان - اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک - دیزین، واقع در استان های البرز و تهران تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

محور ایلام - اسلام آباد غرب واقع در استان ایلام تا اطلاع بعدی به دلیل رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه این مسیر مسدود خواهد شد.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141پیامک ارسال و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.