برگشت زائران اربعین از فردا

کدخبر: 247769
اقتصادنیوز: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت پروازهای ایام اربعین از فردا خبر داد و گفت: تیم بازرسی سازمان به فرودگاه نجف اعزام شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری میزان، رضا جعفرزاده اظهار کرد: با توجه به درخواست ایرلاین‌های ایرانی و العراقیه ۷۴۹ مجوز پرواز رفت و برگشت به‌ صورت برنامه‌ای و فوق العاده به‌مقاصد نجف و بغداد برای ایام اربعین صادر شده است.

وی افزود: از این تعداد ۵۱۳ مجوز به‌صورت فوق العاده صادر شده که ۸۷ مجوز برای شرکت هواپیمایی العراقیه و ۴۲۶ مجوز برای شرکت‌های ایرانی صادر شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان این‌که هرگونه تخلف احتمالی در کمترین زمان ممکن اعمال قانون خواهد شد، تصریح کرد: تاکنون شکایات مردمی در رابطه با ایجاد مشکل در پرواز‌های اربعین به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده و گزارشاتی که دفتر نظارت سازمان در رابطه با گرانفروشی به آن دست یافتند در خصوص این‌گونه موارد اقدامات لازم صورت گرفته است.

جعفرزاده با اعلام اینکه سازمان هواپیمایی کشوری آماده صدور مجوز برای شرکت‌هایی هواپیمایی به‌صورت فوق‌العاده است، گفت: متقاضیان سفر اربعین توجهی به نرخ‌های برخی از سایت‌های غیرمجاز برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداشته و مراکز معتبر را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به‌نشانی www.cao.ir دنبال کنند.

تیتر یک
  • ۵ گام راستی‌آزمایی لغو تحریم‌های نفتی

    اقتصادنیوز: درحالی‌که ایران و ایالات متحده در بحث بر سر موارد لغو تحریم‌ها در تنگنای دیپلماتیک قرار گرفته‌اند، تهران…

از دست ندهید
بلیط هواپیما