کدخبر: ۲۵۷۴۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ثبت نام۶۵ هزار ایثارگر جویای کار در بنیاد شهید

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هم اکنون ۶۵ هزار ایثارگر جویای شغل در سامانه بنیاد شهید ثبت نام کرده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، محمود پاکدل روز پنجشنبه در جمع خانواده های شهدا و ایثارگر بروجرد با بیان اینکه سالانه 20 هزار نفر از ایثارگران در کشور استخدام می شوند ،افزود: بسیاری از مشکلات ایثارگران را قبول داریم و همواره تلاش شده تا در راستای حل مشکلات این قشر اقدام شود.
وی اظهار داشت: خانواده های شهدا سرمایه های گرانقدر این نظام هستند و همواره در راستای دفاع از ارزشهای نظام و انقلاب تلاش کرده و قطار انقلاب هرگز متوقف نخواهد شد.
وی افزود: امروز بروز شهدای مدافع حرم نشانگر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و باید به ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه کمک کنیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهیدو امور ایثارگران گفت: برای استخدام خانواده های ایثارگران جلسات مختلفی با سازمان برنامه و بودجه برگزار شده است.
پاکدل افزود: سهم اشتغال ایثارگران 25 درصد است که تحقق پیدا خواهد کرد.
وی افزود: 75 درصد اشتغال ایثارگران در بخش دولتی و 25 درصد در بخش کارافرینی است که از طریق اعطای تسهیلات و معافیت مالیاتی و بیمه صورت می گیرد.
به گزارش ایرنا این نشست با حضور معاون مددکاری و معاون تعاون و معاون مسکن و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورز ایثارگران کشور در کانون شاهد بروجرد برگزار شد.