کدخبر: ۲۶۵۳۴۴ لینک کوتاه

نان فانتزی و حجیم سال آینده گران می شود

اقتصاد نیوز: کرمی گفت: با توجه به آنکه در سه سال گذشته قیمت نان‌های فانتزی و حجیم افزایشی نداشته است، احتمال افزایش قیمت در ابتدای سال ۹۸ وجود دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نان‌های فانتزی، حجیم و نیمه حجیم درباره آخرین وضع قیمت‌ نان‌های فانتزی در بازار گفت: قیمت نان‌های فانتزی و حجیم تا پایان سال تغییر نمی‌کند.

وی در ادامه از افزایش قیمت نان‌های پرمصرف در بازار خبر داد و گفت: نان ساندویچی، باگت، تست و بربری نمونه‌ای از آن نان‌هایی است که قیمت آنها از طرف اتحادیه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس اتحادیه نان‌های فانتزی، حجیم و نیمه حجیم با بیان اینکه در سه سال گذشته افزایش قیمتی در بازار وجود نداشته است، گفت: این احتمال وجود دارد که در ابتدای سال ۹۸ قیمت‌ها بررسی و افزایش قیمتی را در بازار شاهد باشیم.

کرمی با بیان اینکه نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم یکی از پرطرفدارترین نان‌ها به حساب می‌آید، افزود: با رشد زندگی شهرنشینی در ایران، تولید و مصرف این نان‌ها در کشور رونق گرفته و عرضه آنها افزایش یافته است.

کرمی تصریح کرد: اگر نانوایی‌ها خودسرانه قیمت‌ها را افزایش دهند با آنها برخورد می‌شود و از مردم درخواست می‌کنم در صورت تخلف به شماره ۱۲۴ و ۹ - ۷۷۱۹۴۲۸ تماس بگیرند.