کدخبر: ۲۸۰۸۸۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نان گران نشده

اقتصاد نیوز: رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تا به امروز هیچ ابلاغیه ای مبنی بر افزایش قیمت نان به دست ما نرسیده است و انواع نان به قیمت های گذشته در اختیار مردم قرار می گیرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم؛ سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران درباره طرح افزایش قیمت نان در فضای مجازی ضمن تکذیب این موضوع اظهار کرد: بر خلاف آنچه مطرح شده است تا به امروز هیچ ابلاغیه مبنی بر افزایش قیمت نان به دست ما نرسیده است و انواع نان به قیمت های گذشته در اختیار مردم قرار میگیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه قیمت آرد افزایشی نداشته است قیمت نان نیز افزایش نمی یابد اما با توجه به افزایش نرخ خرید تضمینی گندم در صورتی که افزایش قیمتی در نرخ آرد صورت گیرد متناسب با تصمیم دولت درباره نرخ این محصول تصمیم گیری میشود.

رئیس اتاق اصناف ایران در پاسخ به اینکه آیا قیمت نان در سال جاری افزایش قیمتی نخواهد داشت گفت: درخواست افزایش قیمت نان توسط اتحادیههای مربوطه به دولت ارسال شده است اما پاسخ و ابلاغیه برای افزایش قیمت نداریم.

وی تصریح کرد: با افزایش نظارت به دنبال آن هستیم تا از افزایش قیمت کالاهای اساسی و مصرفی مردم در ماه مبارک رمضان جلوگیری کنیم  اما وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی نیز در زمینه تامین کالاهای مصرفی مردم باید همکاری داشته باشند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند