کدخبر: ۲۸۴۱۷۶ لینک کوتاه

آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۹۸/۰۴/۲۶ | نوسان شدید رفت‌وبرگشتی

اقتصادنیوز؛ امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه ۱۳۹۸ دلار در بازار آزاد پس از ورود به محدوده ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومانی در ساعات میانی روز، از بعدازظهر وارد مدار صعودی شد و در محدوده ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومانی به کار خود پایان داد. همچنین صرافی ملی در چند مرحله مجموعاً ۵۰۰ تومان از نرخ رسمی دلار و ۵۵۰ تومان از نرخ رسمی یورو کاست و به این ترتیب قیمت رسمی خریدوفروش دلار بین ۱۱۳۰۰ و ۱۱۴۰۰ تومان و یورو بین ۱۳۲۰۰ و ۱۳۳۰۰ تومان اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه ۱۳۹۸ بازار ارز پایتخت ابتدا با افت شدید قیمت‌ها مواجه شد و نرخ‌ها پس از لمس کف قیمتی حدود 6 ماهه به مدار صعودی بازگشتند و نهایتاً ارقام ثبت شده تفاوت چندانی با قیمت‌های نهایی روز گذشته نداشتند. 

عصر امروز چهارشنبه شاخص ارزی به محدوده 11700 تومانی راه یافت و دلار در بازار آزاد پایتخت نهایتاً به 11730 تومان رسید که 50 تومان پایین‌تر از دیروز بوده است.

همچنین صرافی ملی نرخ رسمی خریدوفروش دلار را نهایتاً با 500 تومان کاهش در محدوده 11300 تومانی و یورو را در محدوده 13200 تومانی اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:
گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ رفت و برگشت نرخ‌ها و بازی معکوس با انتظارات​
 آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز چهارشنبه ۹۸/۰۴/۲۶ | سقوط ظهر، صعود عصر

 قیمت حواله درهم امارات نیز که دیروز روی رقم 3260 تومان به کار خود پایان داده بود، امروز با قیمت 3180 تومان آغاز به کار کرد و در ادامه تا رقم 3040 تومان ریزش کرد. اما بعدازظهر روی مدار صعودی تا رقم 3280 تومان رشد کرد.

* این خبر به‌روزرسانی می‌شود.
** قیمت‌های درج شده مربوط به زمان تنظیم خبر است.
*** برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.
 
این مطلب برایم مفید است