کدخبر: ۲۸۴۱۷۶ لینک کوتاه

آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵ | افزایش نرخ ارز

اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه ۲۵ شهریورماه ۱۳۹۸ نرخ دلار رسمی با افزایش ۰.۳۸ درصدی، از ۱۱,۲۹۸ (یازده هزار و دویست و نود و هشت ) تومان به ۱۱,۳۴۲ (یازده هزار و سیصد و چهل و دو ) تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه بازار طلا و ارز در ادامه روند کاهشی قیمت ها از دیروز،‌امروز هم با نوسان کاهشی افزایشی قیمت ارز و طلا در بازار داخلی مواجه شد به‌طوری که قیمت دلار در بازار تهران شاهد افزایش ۱.۱۴ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۱,۲۷۰ (یازده هزار و دویست و هفتاد ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۱.۱۴ درصدی به ۱۱,۴۰۰ (یازده هزار و چهارصد ) تومان رسید.

بیشتر بخوانید:قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵ | ادامه روند نوسانی قیمت طلا و ارز​

قیمت امروز دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌های بانکی

امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/25 در بازار طلا و ارز تهران نرخ‌ها دوباره در شیب افزایشی گرفتار شدند. دلار در بازار تهران در بازار داخلی هم ۱۱,۴۰۰ (یازده هزار و چهارصد ) تومان قیمت خورد.

امروز دوشنبه 1398/06/25 صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش یورو را با 50 تومان افزایش به شرح زیر اعلام کرد:

 قیمت خرید دلار آمریکا: 11,250 تومان  (50)       قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,350 تومان  (50) 

 قیمت خرید یورو: 12,550 تومان  (50)                قیمت فروش  یورو: 12,650 تومان  (50) 

بیشتر بخوانید:قیمت دلار و یورو امروز چند است؟ | دوشنبه ۹۸/۰۶/۲۵​

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز دوشنبه 25 شهریور ۱۳۹۸ سکه طرح جدید  4 میلیون و 15 هزار تومان و سکه طرح قدیم 4 میلیون قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 60 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 260 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 850 هزار تومان به فروش رسید.

بیشتر بخوانید:

همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود 1505دلار شد. همچنین در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 759 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 406 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است
356 نفر این پست را پسندیده اند