کدخبر: ۲۸۹۴۶۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کارمند رشوه بگیر ۵ میلیون تومانی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری کارمند متخلفی که اقدام به اخذ رشوه ۵۰ میلیون ریالی از تعدادی ارباب رجوع کرده بود خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ رضا عرب زاده اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه طی چند روز گذشته برای انجام کار اداری به یکی از ادارات دولتی سطح شهرستان بجنورد مراجعه کرده و یکی از کارمندان آن اداره برای رسیدگی به درخواست شاکی مبلغی را به عنوان رشوه درخواست می‌کند، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

عرب زاده با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس آگاهی ابتدا برای مشخص شدن صحت و سقم موضوع تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند، افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که موضوع صحت داشته است.

وی با بیان اینکه با پیگیری به عمل آمده این فرد قبلاً نیز اقدام به دریافت مبالغی از سایر مراجعه کنندگان کرده است، گفت: با هماهنگی مقام قضائی کارمند خاطی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه متهم پس از مواجه با دلایل و مستندات و خصوصاً شاکیان پرونده به بزه انتسابی اعتراف کرد، افزود: در بررسی‌های به عمل آمده متهم در مجموع اقدام به دریافت 50 میلیون ریال وجه نقد تحت عنوان رشوه از تعدادی ارباب رجوع کرده است.

عرب زاده اعلام کرد: متهم پس از تشکل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند