کدخبر: ۲۹۱۶۹۸ لینک کوتاه

آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز یکشنبه ۹۸/۰۴/۰۹ | ریزش دلار به کانال ۱۲ و عقبگرد سکه

اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۹ تیرماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز پایتخت با کاهش اندک قیمت‌ها آغاز به کار کرد و در ادامه نیز روی مدار نزولی حرکت کرد.. قیمت دلار در بازار آزاد مرز روانی ۱۳ هزار تومان را شکست و به رقم ۱۲۹۲۰ تومان رسید. صرافی ملی نرخ خریدوفروش دلار و یورو را با ۵۰ تومان کاهش اعلام کرد تا به ترتیب در محدوده‌های ۱۲۸۰۰ و ۱۴۷۰۰ تومانی قرار گیرند. قیمت سکه طرح جدید تا نیمه کانال ۴.۵ میلیون تومانی عقب‌نشینی کرد و نرخ مثقال طلای آبشده در محدوده یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومانی جا گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۹۸/۰۴/۰۹ نرخ رسمی دلار طبق اعلام صرافی ملی با ۵۰ تومان کاهش ۱۲۸۰۰ تومان برای خرید و ۱۲۹۰۰ تومان برای فروش رسید. همچنین قیمت خرید یورو با همین میزان کاهش ۱۴۷۰۰ تومان و قیمت فروش یورو ۱۴۸۰۰ تومان اعلام شد.  

از سوی دیگر در بازار آزاد پایتخت شاخص ارزی در معاملات اولیه در کف محدوده ۱۳۱۰۰ تومانی رفت و تا بعدازظهر دلار آزاد مرز مهم حمایتی ۱۳ هزار تومان را شکست و تا رقم ۱۲۹۲۰ تومان عقب‌نشینی کرد.

بیشتر بخوانید:
 آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۴/۱۰ | مرز روانی سکه شکست، دلار عقب نشست

 آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز | دوشنبه ۹۸/۰۴/۱۰

ظهر امروز دلار هرات در بازار مرزی ۱۳۰۵۰ تا ۱۳۰۶۰ تومان خرید و فروش شد، و قیمت حواله درهم امارات به رقم ۳۵۷۵ تومان رسید.

* این خبر به‌روزرسانی می‌شود.
** قیمت‌های درج شده مربوط به زمان تنظیم خبر است.
*** برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

آخرین قیمت طلا و سکه

بعدازظهر امروز در بازار طلا قیمت هر قطعه سکه امامی ( طرح جدید) با نرخ 4 میلیون و 555 هزار تومان و سکه بهار آزادی (طرح قدیم)  با نرخ 4 میلیون و 380 هزار تومان است.

همچنین امروز قیمت نیم‌سکه  2 میلیون و 330 هزار تومان، قیمت ربع‌سکه  یک میلیون و 520 هزار تومان و قیمت  سکه‌گرمی 970 هزار تومان اعلام شد.

از سوی دیگر قیمت مثقال طلای آبشده در بازار طلای تهران امروز بعدازظهر به یک میلیون و 861 هزار تومان رسید. و هر گرم طلای 18 عیار نیز بعدازظهر امروز زیر 430 هزار تومان قیمت خورد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند