کدخبر: ۲۹۸۸۷۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

گران‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۹(عکس)

تمام خودروها فقط برای حمل و نقل مورد استفاده قرار نمی گیرند و خودروهایی در دنیا ساخته خواهند شد که از آنها برای شرکت در مسابقه ها و یا جمع آوری یک کلکسیون استفاده می شود. گزارش به معرفی ۱۰ خودروی گران قیمت سال۲۰۱۹ اختصاص دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، خودروهای آورده شده در این گزارش بر اساس آخرین اطلاعات و اخبار خودروها در سال 2019 انتخاب شده اند و خودروهایی که تاکنون معرفی شده اند اما هنوز به بازار نیامده اند در این فهرست جای نگرفته اند.

۱۰.زنو اس تی ۱

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

خودرو زنو اس تی 1 در فهرست 10 تایی ما جایگاه دهم را به دست آورده است. این خودرو ساخت شرکت خودروسازی زنو است که در کشور دانمارک قرار دارد، قدرت موتور این خودرو 1104 اسب بخار است و قیمت این خودرو یک میلیون و دویست هزار دلار است.

۹.فراری لافراری

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

قطعا وقتی از ده خودرو گران قیمت دنیا صحبت می کنیم نام فراری هم در آن می درخشد. فراری شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه طراحی و تولید خودروهای لوکس، اسپورت و سوپراسپورت فعالیت می‌نماید. صفر تا 60 این خودرو کم تر از 3 ثانیه است و در کم تر از 7 ثانیه می تواند به سرعت 124 برسد. قیمت این خودرو یک میلیون و چهارصد هزار دلار است.

۸.پاگانی هوآیرا

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

جایگاه هشتم این فهرست نیز به شرکت خودروسازی ایتالیایی پاگانی اختصاص داده شده است. این شرکت خودروسازی به خاطر ظاهر خاص خودروهایش معروف است و از قدرت موتور خودروهای آن نیز نمی توان چشم پوشی کرد و می توان گفت در کنار ظاهر لوکسش طراحی منحصر به فرد و قدرتی شگفت آور دارد. قیمت این خودرو یک میلیون و چهارصد هزار دلار است.

۷.استون مارتین وان-۷۷

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

استون مارتین شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که در زمینه مهندسی، طراحی و ساخت خودروهای اسپورت فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1913 توسط رابرت بمفورد و لیونل مارتین در شهر لندن تأسیس شد. این خودرو سریع ترین خودرو شرکت استون مارتین است و صفر تا 60 آن ۳.۵ ثانیه طول می کشد.قیمت این خودرو یک میلیون و چهارصد هزار دلار است.

۶.کوِئنیگزگ وان

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

کوئنیگزگ یک شرکت خودرو ساز سوئدی در زمینه خودروهای اسپرت است و کارخانه آن در شهر انگلهولم قرار دارد. این شرکت در سال 1994 میلادی تأسیس گردیده‌است. برای کسانی که عاشق سرعت و مسابقه هستند این خودرو یکی از جذاب ترین ها است و در حالی که قیمت آن دو میلیون دلار است ممکن است گزینه خیلی مناسبی هم به نظر آید.

۵.فراری اف۶۰

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

دوباره نام فراری در فهرست گران ترین ها قرار گرفت و بی تردید معروف شدن این کمپانی خودروسازی ایتالیایی بی دلیل نیست و در کنار قدرت خودرو های آن و طراحی منحصر به فرد آن قیمت آنها نیز چشمگیر است. صفر تا 60 این خودرو ۳.۱ ثانیه است. قیمت این خودرو دو میلیون و پانصد هزار دلار است.

۴.بوگاتی ویرون مانسوری ویور Mansory Vivere

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

قطعا نمی شود از گران ترین خودروها صحبت کرد و نام بوگاتی را به میان نیاورد. این خودرو بوگاتی با قیمت سه میلیون و چهارصد هزار دلار جایگاه چهارم را در فهرست به دست آورده است. این خودرو نه تنها یکی از گران ترین خودروهای دنیا است بلکه جز فهرست سریع ترین خودروها نیز است.

۳.لیکان هایپر اسپورت

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

خودرو ای که در جایگاه سوم قرار گرفته است در فیلم های اکشن زیادی نقش آفرینی کرده است که از جمله آنها می توان به blockbuster Furious اشاره کرد. این خودرو در عین حال که جز گران ترین ها است جز سریع ترین ها نیز می باشد. قیمت این خودرو سه میلیون و چهارصد هزار دلار است.

۲.لامبورگینی وننو

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

در صورتی که نام لامبورگینی به میان نمی آمد فهرست ما تکمیل نمی شد. از قدرت و سرعت این خودرو در کنار قیمت آن نمی توان چشم پوشی کرد و قطعا طراحی منحصر به فرد آن این کمپانی خودروسازی ایتالیایی را مشهور کرده است.قیمت این خودرو چهار میلیون و پانصد هزار دلار است.

۱.کوئنیگزگ ccxr trevita

گران‌ترین خودروهای سال 2019 را بشناسید

و در نهایت جایگاه گران ترین خودرو دنیا به خودرو شرکت خودروسازی سوئدی کوئنیگزگ میرسد.قدرت این خودرو 1004 اسب بخار است و یکی از اصلی ترین دلایل گرانی این خودرو را می توان محدود بودن تعداد آن دانست چراکه تنها سه عدد از این خودرو در دنیا ساخته شده است.قیمت این خودرو چهار میلیون و هشتصد هزار دلار است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند