کدخبر: ۳۰۰۱۹۳ لینک کوتاه

قیمت سکه، دلار و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۰۴ | قیمت دلار تا نرخ آزاد پایین آمد/ طلا گران‌تر از دیروز

اقتصادنیوز: امروز دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ بازار طلا در پی جهش نرخ اونس طلای جهانی، صعودی آغاز به کار کرد و بازار ارز پس از ریزش قابل توجه قیمت‌ها در روز گذشته با نوسان افزایشی اولیه بازگشایی شد. قیمت دلار در بازار آزاد حدود ۱۱۳۰۰ تومان قیمت خورد و صرافی ملی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان از قیمت رسمی دلار و یورو کاست تا با نرخ آزاد تراز شود. سکه به کانال ۴.۱ میلیون تومانی بازگشت و مثقال طلای آبشده روی مدار صعودی به سمت مرز ۱.۸ میلیون تومانی پیشروی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛  امروز دوشنبه 98/06/04  بازار طلا و ارز تهران  بارشد نسبی قیمت‌ها همراه شد. به دنبال صعود چشمگیر بهای اونس طلا با بازگشایی بازار جهانی قیمت انواع طلا در بازار داخلیهم با نوسان افزایشی همراه شد. دلار در بازار آزاد با رشد نسبی مواجه شد اما صرافی‌های بانکی برای نزدیک کردن نرخ رسمی به قیمت بازار، قیمت خرید و فروش دلار و یورو را ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان کاهش دادند. 

قیمت رسمی دلار و یورو در صرافی ملی

 صرافی ملی قیمت رسمی خرید و فروش دلار را به ترتیب ۱۰۰ و۱۵۰ تومان کاهش داد. همچنین قیمت خرید و فروش یورو به ترتیب با کاهش ۱۵۰ و ۲۰۰ تومانی مواجه شد. 

قیمت خرید دلار آمریکا: 11,250 تومان  (-,100)  /   قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,300 تومان  (-,150) 

 قیمت خرید یورو: 12,650 تومان  (-,150) /  قیمت فروش  یورو: 12,700 تومان  (-,200) 

بیشتربخوانید: آخرین قیمت دلار، یورو و سایر ارزها امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۰۴ | دلار و یورو ارزان شد

قیمت دلار در بازار تهران امروز

قیمت آزاد دلار در بازار امروز تهران، با اصلاح افزایشی مواجه شد. دلار آزاد که دیروز با شکستن چند مرز حمایتی تا محدوده ۱۱۲۰۰ تومان عقب‌نشینی کرده بود، امروز نیز با افت قیمت محسوس مواجه شد و به رقمی در حدود 11100 تومان بازگشایی شد. و در لحظه تنظیم گزارش بین 11050 تا 11100 تومان شد.

نرخ حواله درهم امارات در صرافی‌های دوبی

همچنین قیمت حواله درهم امارات در صرافی‌های دوبی دیروز به ۳۱۱۵ تومان رسید و امروز تا ۳۱۲۵ تومان رشد کرد. 

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۹۸/۰۶/۰۴| کاهش شاخص ارزی

قیمت سکه در بازار تهران امروز

قیمت سکه طرح جدید روز گذشته تا ۴ میلیون و ۷۰ هزار تومان کاهش یافت و امروز تا ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان افزایش یافت.

همچنین قیمت سکه طرح قدیم 4 میلیون و 80 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 130 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 320 هزار تومان است. سکه گرمی هم با قیمت 900 هزار تومان به فروش می‌رسد.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

 

آخرین نرخ مثقال طلا

قیمت اونس جهانی طلا با بازگشایی بازار جهانی نزدیک ۱۵ دلار صعود کرد و به حدود ۱۵۴۲ دلار رسید. به دنبال رشد قیمت جهانی، در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده لبه سمت مرز ۱.۸ میلیون تومانی رسید و در لحظه تنظیم گزارش ۱ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان قیمت خورد.

 همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۱۵ هزار تومان است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند