کدخبر: ۳۰۱۷۷۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار، سکه و طلا امروز پنجشنبه ۹۸/۰۶/۱۴ | رشد قیمت‌ها در معاملات اولیه

اقتصادنیوز؛ امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز با رشد قابل توجه نرخ‌های بازگشایی آغاز به کار کرد، که بخش عمد این افزایش تحت تأثیر رشد شبانه قیمت‌ها پس از دریافت سیگنال‌های سیاس مربوط به برجام رخ دادند. در معاملات اولیه امروز قیمت دلار در بازار آزاد به محدوده ۱۱۴۰۰ تومانی راه یافت و تا رقم ۱۱۵۰۰ تومان نیز به فروش رسید. رفت و بین ۱۱۳۷۰ تا ۱۱۴۰۰ تومان قیمت خورد. صرافی ملی نیز قیمت رسمی دلار و یورو را ۵۰ تومان افزایش داد و به ترتیب با قیمت ۱۱۴۰۰ و ۱۲۶۰۰ تومان برای فروش قیمت خورد. از سوی دیگر در بازار طلا قیمت‌ها در معاملات اولیه افزیش یافتند، مثقال طلای آبشده به بالای مرز حساس ۱.۸ میلیون تومانی رفت و سکه طرح جدید تا ۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان پیشروی کرد.

به‌‌گزارش اقتصادنیوز؛ امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز تهران با توجه به رشد قیمت‌ها در معاملات شبانه پشت خطی با صعود نرخ‌های بازگشایی آغاز به کار کرد.

بیشتر بخوانید: گزارش نهایی «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ بازار ‌چشم‌انتظار تصمیمات برجامی

آخرین قیمت ارز

در حالی که در انتهای روز چهارشنبه، قیمت دلار تا 11 هزار و 370 تومان عقب رفته بود، امروز وارد محدوده ۱۱۴۰۰ تومانی شد و تا سقف ین محدوده رشد کرد. قیمت هر دلار آزاد در لحظه تنظیم گزارش ۱۱۴۵۰ تا ۱۱۴۸۰خرید و فروش می‌شود.

در بازار ارز پایتخت همچنین قیمت فروش یورو به 12600 تومان و قیمت فروش پوند انگلیس به 13900 تومان رسید. قیمت حواله درهم امارات در صرافی‌های دوبی نیز امروز از 3130 تومان به 3145 تومان پیشروی کرد.

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۹۸/۰۶/۱۴ | پیشروی تا میانه کانال

امروز پنجشنبه 1398/06/14 صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را 50 تومان افزایش داد و به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا: 11,300 تومان  (50)    قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,400 تومان  (50) 

قیمت خرید یورو: 12,500 تومان  (50)               قیمت فروش  یورو: 12,600 تومان  (50) 

 

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور 1398 سکه طرح جدید  4 میلیون و 135 هزار تومان و سکه طرح قدیم  4 میلیون و 60 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 80 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 290 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 920 هزار تومان به فروش رسید.

از سوی دیگر بهای اونس طلای جهانی به حدود 1548 دلار صعود کرد. همچنین در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 803 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 416 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند