کدخبر: ۳۰۲۶۶۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز پنجشنبه ۹۸/۰۶/۲۱ | ریزش دسته‌جمعی در پایان هفته

اقتصادنیوز؛ امروز پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز با نوسان کاهشی نرخ‌ها بازگشایی شد و در نهایت ریزش محسوسی را در انتهای هفته ثبت کرد. در معاملات عصر آخرین روز هفته، دلار در بازار آزاد ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و در محدوده ۱۱۳۰۰ تومانی قیمت خورد. صرافی ملی نیز امروز قیمت رسمی فروش دلار و یورو را با کاهش ۱۵۰ تومانی به ترتیب با قیمت ۱۱۴۵۰ و ۱۲۷۰۰ تومان اعلام کرد. از سوی دیگر در بازار طلا نرخ‌ها در روند مشابهی عقبگرد داشتند و مثقال طلای آبشده با عقبگرد از مرز ۱.۸ میلیون تومانی فاصله‌اش بیشتر شد و سکه طرح جدید تا رقم ۴ میلیون و ۷۵ هزار تومان کاهش یافته است.

به‌‌ گزارش اقتصادنیوز؛ امروز پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲۱ در بازار طلا و ارز تهران نرخ‌ها با حرکت روی مدار نزولی، کاهش محسوسی را تجربه کردند. 

در معاملات پایانی آخرین روز هفته دلار آزاد در بازار تهران ریزش قیمت ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومانی داشت و از محدوده ۱۱۵۰۰ تومانی به محدوده ۱۱۳۰۰ تومانی رفت. دلار عصر امروز بین ۱۱۳۵۰ تا ۱۱۳۸۰ خرید و فروش شد.

همچنین قیمت فروش یورو به ۱۲۷۳۰ تومان و قیمت فروش پوند انگلیس به ۱۴۲۰۰ تومان رسید. قیمت حواله درهم امارات در صرافی‌های دوبی نیز امروز از 3155 تومان به 3125 تومان رسید.

امروز پنجشنبه 1398/06/21 صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش یورو را در دو مرحله مجموعاً ۱۵۰ تومان کاهش داد و به شرح زیر اعلام کرد:

 قیمت خرید دلار آمریکا: 11,350 تومان  (-150)         قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,450 تومان  (-150)

 قیمت خرید یورو: 12,600 تومان  (-150)                   قیمت فروش  یورو: 12,700 تومان  (-150)

 

بیشتر بخوانید: آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۹۸/۰۶/۲۱ | عقبگرد دو سطحی شاخص ارزی

 

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ سکه طرح جدید  4 میلیون و 75 هزار تومان و سکه طرح قدیم  4 میلیون و 50 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 90 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 290 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 920 هزار تومان به فروش رسید.

همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا به بالای مرز حساس ۱۵۰۰ دلاری رشد کرد و حدود 1504 دلار شد. همچنین در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 780 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 410 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند