کدخبر: ۳۱۰۰۲۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار، سکه و طلا امروز پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ | رشد دسته‌جمعی نرخ‌ها

اقتصادنیوز: امروز پنجشنبه ۹ آبان‌ماه، بازار طلا و ارز تهران با افزایش محسوس قیمت‌ها بازگشایی شد. دلار در بازار آزاد با افزایش حدود ۵۰ تومان به محدوده ۱۱۲۰۰ تومانی بازگشت و بین ۱۱۲۲۰ تا ۱۱۲۵۰ تومان قیمت خورد. صرافی ملی قیمت رسمی فروش دلار و یورو را بدون تغییر به ترتیب با نرخ‌های ۱۱۱۵۰ تومان و ۱۲۴۵۰ تومان اعلام کرد. همچنین با توجه به رشد بهای اونس طلا در بازار جهانی به سمت مرز ۱۵۰۰ دلاری، بازار طلای داخلی نیز به افزایش قیمت تحریک شد. مثقال طلای آبشده روی مدار صعودی از محدوده یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومانی به میانه کانال ۱.۷ میلیون تومانی میل کرد. سکه نیز با رشد قیمت مواجه شد و فاصله خود از مرز ۳.۹ میلیون تومانی را کمی بیشتر کرد.

به‌‌ گزارش اقتصادنیوز؛ صبح امروز ۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ و در آخرین روز کاری هفته دلار آزاد نتوانست مسیر کاهشی روز گذشته را ادامه دهد و با افزایش قیمت بازگشایی شد و به مبلغ ۱۱۲۲۰ تا ۱۱۲۵۰ تومان رسید.

امروز پنجشنبه حواله درهم امارات در بازار دوبی با ۱۰ تومان افزایش ۳۰۷۵ تومان قیمت خورد و زمینه‌ساز رشد اندک دلار در بازار داخلی شد.

هر اونس طلا امروز با افزایش قابل توجه به ۱۴۹۹دلار رسید تا نرخ بازگشایی مثقال طلای داخلی و سکه بهار آزادی تحرک افزایشی از خود نشان دهد.

بیشتر بخوانید:قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹

آخرین قیمت دلار و ارزهای رایج

امروز دلار آمریکا در بازار آزاد بین 11220 تا 11250 تومان خرید و فروش شد و به این ترتیب اندکی افزایش قیمت را در نرخ بازگشایی تجربه کرد. قیمت دلار کانادا  8555 تومان و  دلار استرالیا  نیز 7680 تومان است.

همچنین بهای  یورو  12445 تومان،  پوند انگلیس  به 14410 تومان،  فرانک سوئیس  11270 تومان،  یوان چین  1585 تومان و  لیر ترکیه  1945 تومان قیمت‌گذاری شد.

هر  1000 دینار عراق  امروز تا 9450 تومان قیمت خورد. حواله درهم امارات نیز با ۱۰ تومان افزایش به ۳۰۷۵ تومان رسید.

امروز پنجشنبه ۹ ماه ۱۳۹۸ صرافی ملی  نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد:

  قیمت خرید دلار آمریکا:  11,050 تومان          قیمت فروش دلار آمریکا:  11,150 تومان 

  قیمت خرید یورو:  12.350 تومان                     قیمت فروش یورو:  12,450 تومان 

بیشتر بخوانید:قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی | پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۹

آخرین قیمت طلا و سکه

ظهر امروز پنجشنبه ۹  سکه طرح جدید  3 میلیون و 935 هزار تومان و سکه طرح قدیم 3 میلیون و 920 هزار تومان قیمت خورد. قیمت نیم‌سکه 2 میلیون و 35 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 250 هزار تومان بوده است. سکه گرمی هم با قیمت 820 هزار تومان به فروش می‌رسد.

از سوی دیگر بهای اونس طلا در بازار جهانی  حدود 1499 دلار بود و در بازار داخلی هر  مثقال طلای آبشده تا رقم یک میلیون و 738 هزار تومان افزایش یافت که این رقم معادل هر  گرم طلای ۱۸ عیار  حدود 401 هزار تومان است.

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند