کدخبر: ۳۱۶۷۴۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
فاز ۶ ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 5 استان آغاز می شود

فاز ۶ ثبت‌نام طرح ملی مسکن در ۵ استان آغاز می شود

اقتصاد نیوز: مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: فاز ۶ ثبت‌نام طرح ملی مسکن در استان‌های فارس، مرکزی، بوشهر، اردبیل و ‌آذربایجان‌ شرقی از ساعت ۱۰ امروز آغاز می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، پروانه اصلانی اظهار کرد: ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در فاز 6 در پنج استان فارس، اردبیل، آذربایجان شرقی، مرکزی و بوشهر بر اساس ظرفیت های مشخص شده از ساعت 10 صبح امروز آغاز و تا ساعت 24 روز جمعه 29 آذر ادامه خواهد یافت.

وی یادآوری این‌که متقاضیان واجد شرایط با مراجعه به نشانی tem.mrud.ir اقدام به ثبت‌نام کنند، افزود: با تکمیل ظرفیت شهرهای استان‌های فاز ششم، سامانه در آن شهر بلافاصله بسته خواهد شد.

وی با بیان این‌که برای متقاضیان شهرهای شهرستان شیراز در صورت وجود ظرفیت، امکان ثبت‌نام در شهر جدید صدرا نیز وجود دارد، ادامه داد: برای متقاضیان شهرهای اراک، شازند و خمین، علاوه بر شهرهای خودشان در صورت وجود ظرفیت، امکان ثبت نام در شهر جدید مهاجران وجود دارد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن افزود: برای متقاضیان شهرستان‌های اراک، دلیجان و محلات نیز علاوه بر شهر خودشان در صورت وجود ظرفیت، امکان ثبت‌نام در شهر جدید امیرکبیر وجود دارد. همچنین، برای متقاضیان شهر بوشهر، صرفا امکان ثبت‌نام در شهر جدید عالیشهر وجود دارد. برای متقاضیان شهرستان‌های تبریز، اسکو، آذرشهر و شبستر نیز علاوه بر شهر خودشان در صورت وجود ظرفیت، امکان ثبت‌نام در شهر جدید سهند وجود دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
65 نفر این پست را پسندیده اند