کدخبر: ۳۲۹۹۳۶ لینک کوتاه

وزیر دفاع اعلام کرد؛

تولید روزانه ۱۵۰هزار لیتر ضدعفونی‌کننده توسط صنایع دفاعی

اقتصادنیوز؛ وزیر دفاع با اشاره به تولید روزانه ۱۵۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده در صنایع دفاع، گفت: به مردم اطمینان می دهیم در تولید مواد ضدعفونی و ماسک از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در خطوط تولید انبوه مواد ضدعفونی کننده و مواد بهداشتی و همچنین  کارخانجات تولید الکل اتیلیک که پایه اولیه مواد ضدعفونی کننده ی استاندارد و بهداشتی است بر افزایش تولید این مواد تاکید کرد.

وزیر دفاع در این بازدید با تاکید بر افزایش حداکثری تولید مواد ضد عفونی کننده  بهداشتی و الکل اتیلیک تا رفع نیازهای کامل حوزه  بهداشت و درمان جامعه تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی متخصصین سازمان صنایع دفاع موفق شدیم به صورت  روزانه ۱۵۰ هزار لیتر  محلول ضد عفونی کننده بهداشتی در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی کشور  قرار دهیم و به همه همکاران صنعت دفاعی تاکید شده است تا این روند تولید به صورت مستمر و شبانه روزی و بی وقفه در ایام تعطیلات نوروز ادامه یابد.

حاتمی خاطرنشان کرد: به مردم عزیز ایران اسلامی اطمینان خاطر می دهیم که سربازانشان در وزارت دفاع با بهره گیری از تمام ظرفیت های صنعت  دفاعی در تولید و واگذاری مواد ضد عفونی کننده ی بهداشتی و ماسک های استاندارد از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند