وزیر دفاع اعلام کرد؛

تولید روزانه ۱۵۰هزار لیتر ضدعفونی‌کننده توسط صنایع دفاعی

کدخبر: 329936
اقتصادنیوز؛ وزیر دفاع با اشاره به تولید روزانه ۱۵۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده در صنایع دفاع، گفت: به مردم اطمینان می دهیم در تولید مواد ضدعفونی و ماسک از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در خطوط تولید انبوه مواد ضدعفونی کننده و مواد بهداشتی و همچنین  کارخانجات تولید الکل اتیلیک که پایه اولیه مواد ضدعفونی کننده ی استاندارد و بهداشتی است بر افزایش تولید این مواد تاکید کرد.

وزیر دفاع در این بازدید با تاکید بر افزایش حداکثری تولید مواد ضد عفونی کننده  بهداشتی و الکل اتیلیک تا رفع نیازهای کامل حوزه  بهداشت و درمان جامعه تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی متخصصین سازمان صنایع دفاع موفق شدیم به صورت  روزانه ۱۵۰ هزار لیتر  محلول ضد عفونی کننده بهداشتی در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی کشور  قرار دهیم و به همه همکاران صنعت دفاعی تاکید شده است تا این روند تولید به صورت مستمر و شبانه روزی و بی وقفه در ایام تعطیلات نوروز ادامه یابد.

حاتمی خاطرنشان کرد: به مردم عزیز ایران اسلامی اطمینان خاطر می دهیم که سربازانشان در وزارت دفاع با بهره گیری از تمام ظرفیت های صنعت  دفاعی در تولید و واگذاری مواد ضد عفونی کننده ی بهداشتی و ماسک های استاندارد از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید