فردا بازار تهران باز است؟

کدخبر: 333421
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: بازگشایی برخی اصناف از فردا شامل بازار تهران و پاساژ های مسقف خرید نمی شود و این مکانها همچنان تعطیل خواهند بود و شروع به کار سایر اصناف مشمول آنها نخواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وبدا، دکتر علیرضا زالی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در طول 24 ساعت گذشته، ۳۵۵ مورد جدید در بخش عادی بیمارستانها و ۸۵ مورد نیز از بیماران در بخش ویژه بستری شدند؛ ضمن اینکه ۵۵۲ نفر نیز در مجموع از بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی تهران ترخیص شدند.

وی ادامه داد: از افرادی که ترخیص شده اند و کمتر از دو هفته از زمان بستری آنها در بیمارستان گذشته است، تقاضا داریم که به هیچ عنوان در محیط های اجتماعی حضور پیدا نکنند؛ چراکه کماکان ناقل بوده و می توانند اطرافیان خود را نیز مبتلا کنند.

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران افزود: از تیم پزشکی درخواست کرده ایم تا به کسانی که ترخیص شده و کارمند هستند یا در محیط های اجتماعی کار می کنند مدت دو هفته مرخصی داده شود.

دکتر زالی در پایان خاطرنشان کرد: وسایل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان امکان سرایت را دارند و ما نیز نگران انتقال ویروس کرونا از این راه هستیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما