کدخبر: ۳۳۷۴۴۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نرخ، ارز، دلار، سکه، طلا و یورو امروز پنجشنبه ۲۵ / ۰۲/ ۹۹ | قیمت دلار به زیر ۱۷ هزار و سکه به زیر ۷ میلیون تومان بازگشت

اقتصاد نیوز: نرخ ارز در بازار تهران با نوسان همراه بود. قیمت دلار به ۱۶,۹۰۰ تومان رسید و قیمت یورو ۱۸,۲۵۰ تومان شد. قیمت طلا در بازار تهران ۶۸۴,۳۰۰ تومان معامله شد و قیمت سکه نیز به ۶,۹۰۴,۰۰۰ تومان رسید.

به گزارش اقتصاد نیوز؛ قیمت دلار در بازار تهران شاهد کاهش ۱.۲۴ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۷,۱۱۰ (هفده هزار و یکصد و ده ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹  به ۱۶,۹۰۰ (شانزده هزار و نهصد ) تومان رسید.

 

قیمت یورو در بازار تهران امروز

قیمت یورو در بازار تهران امروز با کاهش ۰.۸۲ درصدی، از ۱۸,۴۰۰ (هجده هزار و چهارصد ) تومان به ۱۸,۲۵۰ (هجده هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در صرافی بانک ملی ایران

 قیمت خرید دلار آمریکا: 16,750 تومان  (0) 

 قیمت فروش  دلار آمریکا: 16,850 تومان  (0) 

 قیمت خرید یورو: 18,150 تومان  (0) 

 قیمت فروش  یورو: 18,250 تومان  (0) 

 

آخرین نرخ سکه امامی

 قیمت سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۶۶۰۰۰ تومان کاهش، ۶,۹۰۴,۰۰۰ (شش میلیون و نهصد و چهار هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

سکه بهار آزادی، امروز به ۶,۸۰۰,۰۰۰ (شش میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸۸ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه امروز با افزایش ۰.۵۴ درصدی، از ۳,۶۷۰,۰۰۰ (سه میلیون و ششصد و هفتاد هزار) تومان به ۳,۶۹۰,۰۰۰ (سه میلیون و ششصد و نود هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ ربع سکه

همچنین ربع سکه با افزایش ۰.۴۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲,۰۴۰,۰۰۰ (دو میلیون و چهل هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۹۸۸,۰۰۰ (نهصد و هشتاد و هشت هزار) تومان قیمت خورد.

 

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار تهران قیمت طلا امروز برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۶۹۰,۱۰۰ (ششصد و نود هزار و یکصد ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۴ می ۲۰۲۰ - با کاهش ۰.۸۴ درصدی به ۶۸۴,۳۰۰ (ششصد و هشتاد و چهار هزار و سیصد ) تومان رسید.

آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۱۱ (یک هزار و هفتصد و یازده ) دلار رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۴ می ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۲۹ درصدی به ۱,۷۱۶ (یک هزار و هفتصد و شانزده ) دلار رسید.

آخرین نرخ مثقال طلا 18 عیار

همچنین هر مثقال طلا 18 عیار با کاهش ۰.۵ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲,۹۶۵,۰۰۰ (دو میلیون و نهصد و شصت و پنج هزار) تومان معامله شد.

 

خبرهای مربوط به نرخ ارز دلار سکه طلا یورو را اینجا بخوانید.

*** این خبر با تغییر نرخ‌های بازار به روز رسانی خواهد شد ***

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند