کدخبر: ۳۳۷۷۹۰ لینک کوتاه

قیمت طلا امروز شنبه ۲۷ /۰۲/ ۹۹ | رشد طلای داخلی همگام با اونس جهانی

اقتصادنیوز؛ امروز شنبه۲۷ اردیبهشت ۹۹ همگام با رشد بهای اونس طلا در بازار جهانی به سمت میانه کانال ۱۷۰۰ دلاری، قیمت طلا در بازار داخلی نیز رشد کرد و مثقال طلای آبشده ۱۸ عیار از مرز ۳ میلیون تومان با قدرت عبور کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ بازار طلا و ارز تهران اولین روز هفته را با صعود قابل توجه قیمت‌ها آغاز کرد. روز شنبه ۲۷ اردیبهشت دلار و سکه ضمن عبور دوباره از مرزهای روانی، سطوح مقاومتی مهمی را نیز پشت سر گذاشتند.

قیمت اونس طلا امروز

امروز هر اونس طلا همانند رشد قبلی با افزایش قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۱۲ دلار رسیده بود، امروز - شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۶ می ۲۰۲۰ - با رشد بیش از ۳۰ دلاری به ۱,۷۴۳ (یک هزار و هفتصد و چهل و سه ) دلار رسید.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

همچنین هر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۳.۷۵ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۷۱۱,۰۰۰ (هفتصد و یازده هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

در بازار امروز هر گرم طلا ۲۴ عیار نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۴۶۰۰ تومان افزایش، ۹۳۷,۰۰۰ (نهصد و سی و هفت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت مثقال طلا 18 عیار امروز

همچنین هر مثقال طلا 18 عیار با افزایش ۲.۵۲ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۳,۰۴۴,۰۰۰ (سه میلیون و چهل و چهار هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه در بازار آزاد تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که سکه طرح جدید، که 2 روز پیش تا 6.950.000 تومان رسیده بود، امروز - شنبه 27 اردیبهشت 1399 مصادف با 16 می 2020 - با رشد 400هزار تومانی به 7,350,000 تومان رسید.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی (طرح قدیم)

امروز سکه بهار آزادی مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۶,۸۰۰,۰۰۰ (شش میلیون و هشتصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۶ می ۲۰۲۰ - با رشد ۲.۸۵ درصدی به ۷,۰۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون) تومان رسید.

آخرین نرخ نیم سکه

همچنین نیم سکه با افزایش ۰.۲۷ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۳,۶۸۰,۰۰۰ (سه میلیون و ششصد و هشتاد هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ ربع سکه

ربع سکه در بازار داخلی هم ۲,۰۳۰,۰۰۰ (دو میلیون و سی هزار) تومان قیمت خورد.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی، امروز به ۹۸۸,۰۰۰ (نهصد و هشتاد و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به ۶ روز پیش، کاهش ۰.۲ درصدی داشته است.

 

*** این خبر با تغییر نرخ‌های بازار به روز رسانی خواهد شد ***

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند