نرخ ارز، دلار، یورو، طلا و سکه امروز سه شنبه ۹۹/۰۲/30 | دلار بر خلاف طلا و سکه ارزان شد؛ افزایش قیمت یورو در کانال 19 هزار تومان

کدخبر: 338284
اقتصاد نیوز: نرخ ارز در بازار تهران با نوسان همراه بود. قیمت دلار به 17630 تومان رسید و قیمت یورو ۱۹,۲۰۰ تومان شد. قیمت طلا در بازار تهران ۷۴۱,۱۰۰ تومان معامله شد و قیمت سکه نیز به ۷,۳۲۲,۰۰۰ تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز؛ قیمت دلار در بازار تهران امروز 30 اردیبهشت ماه کاهشی شد. هر دلار آمریکا که روز گذشته تا ۱۷,۷۵۰ (هفده هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان نرخ گذاری شده بود امروز با کاهش 120 تومانی به 17630 تومان رسید.

 

آخرین قیمت یورو در بازار تهران

 قیمت یورو امروز یورو در بازار تهران مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. یورو در بازار تهران که روز قبل تا ۱۹,۱۰۰ (نوزده هزار و یکصد ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۹ می ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۵۲ درصدی به ۱۹,۲۰۰ (نوزده هزار و دویست ) تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در صرافی بانک ملی ایران

 قیمت خرید دلار آمریکا: 17,050 تومان  (-50) 

 قیمت فروش  دلار آمریکا: 17,150 تومان  (-50) 

 قیمت خرید یورو: 18,500 تومان  (0) 

 قیمت فروش  یورو: 18,600 تومان  (0) 

 

آخرین قیمت طلای 18 عیار در بازار تهران

قیمت طلا  امروز مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۷۲۱,۰۰۰ (هفتصد و بیست و یک هزار) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۹ می ۲۰۲۰ - با رشد ۲.۷۱ درصدی به ۷۴۱,۱۰۰ (هفتصد و چهل و یک هزار و یکصد ) تومان رسید.

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا امروز با افزایش ۰.۱۷ درصدی، از ۱,۷۳۵ (یک هزار و هفتصد و سی و پنج ) دلار به ۱,۷۳۸ (یک هزار و هفتصد و سی و هشت ) دلار رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا 18 عیار نسبت به روز قبل ، با ۸۹۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۲۱۰,۰۰۰ (سه میلیون و دویست و ده هزار) تومان نرخ گذاری شد.

 

قیمت سکه امامی در بازار تهران

قیمت سکه، امروز به ۷,۳۲۲,۰۰۰ (هفت میلیون و سیصد و بیست و دو هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۲۳ درصدی داشته است.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

همچنین سکه بهار آزادی با افزایش ۰.۶۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۷,۲۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

قیمت نیم سکه امروز

در بازار تهران ۳,۷۹۲,۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و نود و دو هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ ربع سکه

همچنین ربع سکه ۲,۰۹۸,۰۰۰ (دو میلیون و نود و هشت هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۹۹۵,۰۰۰ (نهصد و نود و پنج هزار) تومان قیمت خورد.

 

خبرهای مربوط به نرخ ارز دلار سکه طلا یورو را اینجا بخوانید.

**** این خبر با تغییر نرخ‌های بازار به روز رسانی خواهد شد ****

 

تیتر یک
  • وقت خرید طلا چه زمانی است؟

    در این هفته ، ۱۵ تحلیلگر در نظرسنجی طلای کیتکو نیوز شرکت کردند. در یک نتیجه بی سابقه ، سه تساوی حاصل شد و هر سناریو…

از دست ندهید
بلیط هواپیما