دورکاری دائمی برای کارمندان فیسبوک

کدخبر: 338929
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت فیسبوک به تازگی اعلام کرده تمامی کارمندان به جز آن دسته از افرادی که حضورشان الزامی است، امکان تمدید دورکاری تا همیشه را خواهند داشت.

به گزارش اقتصادنیوز فیسبوک یکی از نخستین شرکت‌های بود که برنامه و طرح دورکاری را برای کارمندان خود در زمان شروع گسترده و بحران پاندمی کرونا اعلام و مطرح کرد.

بر اساس گزارشی که در وب سایت زد دینت آمده است، فیسبوک که بدون شک از بزرگترین و پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در جهان به شمار میرود، به تازگی امکان دورکاری تمامی کارکنان در پرسنل خود را تا همیشه تمدید کرده و تنها آن دسته از کارمندانی را که حضورشان در محل کار الزامی است به صورت شیفتی و گردشی به شعبه و مراکز فیس بوک فراخوانده است.

 

به گزارش ایسنا، فیسبوک یکی از نخستین شرکت‌های بود که برنامه و طرح دورکاری را برای کارمندان خود در زمان شروع گسترده و بحران پاندمی کرونا اعلام و مطرح کرد.

پیشتر نیز اخبار‌های منتشر شده حاکی از آن بود که کارمندان فیسبوک میتوانند به انتخاب خود تا پایان سال جاری میلادی به فعالیتشان به صورت دورکاری ادامه دهند و این بدان معناست که لزومی ندارند آن‌ها برای دریافت حقوق و سایر مزایای شغلی در محل کار خود حضور یابند و تنها کافیست تمامی کار و فعالیت‌های شغل خود را از خانه و با استفاده از رایانه‌های شخصی خود به صورت کامل و به موقع انجام دهند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما