جلسات منظم هفتگی برای عرضه استقلال و پرسپولیس در بورس

کدخبر: 340638
وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم با تلاشی که انجام می‌شود در سقف زمانی تعیین شده سهام این دوباشگاه را وارد بازار سرمایه کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان درباره فرآیند خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: ما امروز در ادامه جلسات منظمی که با حضور مسئولان سازمان خصوصی سازی، بورس، فرابورس و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و معاونان مربوطه وزارت ورزش و جوانان برگزار شد موضوعات مربوط به روند خصوصی‌سازی این دو باشگاه را مورد پایش قرار دادیم.

وی افزود: در دو سه هفته اخیر، در زمینه مستند سازی، بررسی حساب‌های مالی و ساماندهی بخش‌های مختلف این دو باشگاه باقدرت پیش رفته‌ایم و به مراحل حساس و تعیین کننده این دو باشگاه به بازار سرمایه خواهیم رسید. طبق برنامه زمان بندی دو ماهه، جلو می‌رویم و در روزهای آینده کارهای فشرده و سنگینی داریم و انشاالله اقدامات لازم برای تهیه اسناد و مدارک مربوط املاک دو باشگاه انجام خواهد شد. با دراختیار گذاشتن استادیوم‌های دو باشگاه دارایی‌های آن‌ها افزایش خواهد یافت. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشاوران مالی و واگذاری را به خدمت گرفته‌اند تا مراحل کاری بعدی را با قدرت پیش ببریم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: هر سه شنبه ما جلسه داریم و در هر هفته اقداماتی که در طول هفته گذشته صورت گرفته را مورد بررسی قرار می‌دهیم. همت جمعی خوبی در دستگاه‌های ذیربط صورت گرفته و امیدوارم با تلاشی که انجام می‌شود در سقف زمانی تعیین شده سهام این دوباشگاه را وارد بازار سرمایه کنیم. 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما