بیت‌کوین سقوط کرد

کدخبر: 346017
اقتصادنیوز: بیت کوین در هفته گذشته به پایین ترین قیمت از ماه می تاکنون سقوط کرد.

به گزارش اقتصادنیوز و به نقل از دیکریپت، معامله گران در این هفته شاهد افزایش قیمت بیت کوین بودند تا این که قیمت این ارز دیجیتال در اواخر هفته دچار سقوط شد. طبق داده های سایت کوین مارکت، قیمت بیت کوین در روز 28 ژوئن به 9054 دلار رسیده است.

بین کوین هفته ی گذشته را با قدرت و با قیمتی حدود 9300 دلار آغاز کرد. در عصر روز دوشنبه نیز با قیمت 9680 دلار به بالاترین قیمت خود در هفته ی گذشته رسید. اما این ارز دیجیتال دچار نوسان شد و افزایش قیمت هفتگی خود را از دست داد. شانس تاجران در روز چهارشنبه به پایان رسید، چرا که قیمت بیت کوین کاهش یافت. روند کاهش قیمت بیت کوین تا جایی پیش رفت که قیمت این ارز در صبح روز پنج شنبه به 9114 دلار رسید. قیمت بین کویت در روز پنج شنبه به 9320 دلار افزایش یافت اما با ادامه ی روند کاهشی در اواخر هفته، در روز یکشنبه به 8975 دلار رسید. این مقدار کمترین قیمت بیت کوین در یک ماه اخیر است.

این نوسانات بیانگر این است که بیت کوین در تلاش است از مرز افسانه ای 10 هزار دلار عبور کند. این رقم برای معامله گران بسیار مهم است چرا که قیمت بیت کوین در ماه فوریه به 10 هزار دلار رسیده بود. اما همگام با سقوط بازارهای جهانی در اواسط ماه مارس، قیمت بیت کوین نیز کاهش پیدا کرد. در حال حاضر، قیمت بیت کوین تا حد زیادی بهبود یافته است و حتی بارها از مرز 10 هزار دلار عبور کرده است. اما عملکرد ضعیف بیت کوین در هفته ی گذشته نشان دهنده ی این است که بازار هنوز به وضعیت عادی بازنگشته است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما