فروش فوری لیزینگی محصولات چری توسط مدیران خودرو + شرایط

کدخبر: 349807
اقتصاد نیوز: مدیران خودرو تصمیم دارد تا با ارائه شرایط فروش اعتباری از طریق شرکت‌های لیزینگ، بخشی از محصولات خود را به فروش برساند. از جمله محصولاتی که در شرایط فروش اقساطی چری عرضه می‌شوند، می‌توان به خودروهایی همچون چری آریزو 5 توربواکسلنت، چری تیگو 5، چری آریزو 6 و چری تیگو 7 اشاره کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خودروبانک؛ در شرایطی که بازار خودرو کشورمان شدیدا التهاب دارد و خرید و فروش خودرو در بازار به صفر رسیده است، می‌توان ارائه شرایط فروش اعتباری از سوی مدیران خودرو را کاری ستودنی توصیف کرد. مشتری با انتخاب یکی از خودروهای موجود در شرایط فروش اعتباری مدیران خودرو و پرداخت حداقل پیش‌پرداخت، می‌تواند اتومبیل ثبت نامی خود را طی مدت 45 روز تحویل بگیرد.

اقساط در نظر گرفته شده برای این شرایط بین 12 الی 60 ماه متغیر هستند و مشتری می‌تواند بسته به توان بازپرداخت خود، مدت بازپرداخت اقساط خود را تعیین کند. سود تسهیلات ارائه شده نیز 21 درصد عنوان شده است. سود انصراف و سود تاخیر در نظر گرفته شده نیز 12 درصد هستند. در جدول زیر می‌توانید شرایط فروش اعتباری چری از طریق شرکت‌های لیزینگ به همراه شرایط و ضوابط بخشنامه فروش را مشاهده کنید:

شرایط فروش اعتباری چری
شر
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما