کدخبر: ۳۵۷۱۳۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پذیرش ۴۲ شرکت در بورس/ ۶ شرکت برای عرضه اولیه برنامه داده اند

اقتصادنیوز : مدیر پذیرش بورس تهران از در حال انجام بودن مراحل پذیرش ۴۲ شرکت خبر داد و گفت: این شرکت‌ها از صنایع پتروشیمی، آی تی، معدنی و فلزی، هلدینگ و ... هستند که در این میان، حضور صنعت جدید باتری‌سازی هم به چشم می‌خورد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دنیای بورس، محمد امین قهرمانی، مدیر پذیرش بورس تهران درباره آخرین برنامه‌های بورس تهران برای ورود شرکت‌های جدید و عرضه اولیه سهام گفت: نماد شرکت توسعه عمران امید در بازار دوم درج و نماد تامین سرمایه تمدن هم طی هفته جاری در بازار دوم بورس تهران درج خواهد شد تا آماده عرضه اولیه سهام باشند.

 عرضه+اولیه

وی افزود: پس از این دو شرکت مراحل پذیرش سپید ماکیان به عنوان شرکت زنجیره‌ای پیشرو در صنعت طیور و بزرگترین زنجیره تولید و توزیع مرغ گوشتی به اتمام رسیده و درج نماد خواهد شد. شرکت‌های پتروشیمی بوعلی سینا، لیزینگ کارآفرین و اپال کانی پارس هم با تکمیل مراحل فرآیند پذیرش، درج نماد خواهند شد.

 قهرمانی از در حال انجام بودن مراحل پذیرش ۴۲ شرکت خبر داد و گفت: این شرکت‌ها از صنایع پتروشیمی، آی تی، معدنی و فلزی، هلدینگ و ... هستند که در این میان، حضور صنعت جدید باتری‌سازی هم به چشم می‌خورد.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده هر هفته یک عرضه اولیه خواهیم داشت مگر اینکه شرکت آماده ورود نداشته باشیم. در این راستا، کیفیت را فدای سرعت نخواهیم کرد و باید مدارک و مستندات شرکت‌ها تکمیل شده باشد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند