کدخبر: ۳۵۸۷۵۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

فراز و فرود شاخص بورس در کانال ۱.۷ میلیونی / ۳۰ هزار میلیارد تومان سهام معامله شد

اقتصادنیوز : شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد۹ هزار واحدی، یک میلیون و ۷۲۷ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص هم‌وزن اما بیش از ۴ هزار واحد افت کرد و به ۴۶۲ هزار و ۴۹۶ واحد رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، بازار امروز که با افزایش تقاضا در دقایق نخست آغاز شد و 43 هزار واحد رشد را ثبت کرد، دوام زیادی نیاورد و با افزایش عرضه‌ها در تمامی نمادها شاهد حاکم شدن جو منفی در بازار بودیم.  شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد9 هزار واحدی، یک میلیون و 727 هزار واحد را ثبت کرد.  شاخص هم‌وزن اما بیش از 4 هزار واحد افت کرد و به 462 هزار و 496 واحد رسید. شاخص فرابورس نیز امروز 2 واحد افت کرد و به 18 هزار و 158 واحد رسید.

در این میان معاملات مثبت فارس فولاد و فملی سبب شد تا بازار در دامنه مثبت باقی بماند و شستا و اخابر دو نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. در فرابورس نیز معاملات مثبت مارون، میدکو و بپاس سبب شد تا شاخص فرابورس نیز سبزپوش باقی بماند. 

ارزش و حجم معاملات بورس و فرابورس

امروز مجموع ارزش معاملات بورس و فرابورس از رقم 30 هزار میلیارد تومان هم فراتر رفت. ارزش معاملات بورس 24,217 میلیارد تومان، و حجم معاملات 15.6 میلیارد سهم و در فرابورس نیز ارزش معاملات6,576 میلیارد تومان و حجم معاملات به 2.8 میلیارد سهم رسید.

شاخص10

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند