کدخبر: ۳۵۹۱۷۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ویلاهای اطراف پایتخت طرفدار پیدا کردند +جدول

اجاره میلیونی ویلاهای کردان و لواسان

اقتصادنیوز : ویلاهای اطراف تهران در روزهای کرونایی کشور پر مشتری هستند ،کرایه یک شب اقامت در این ویلاها از گران ترین هتل های تهران نیز بالاتر است .

به گزارش اقتصادنیوز ، وضعیت قرمز شهرهای شمالی کشور باعث شده سفر به این شهرها کاهش پیدا کند، دست کم کسانی که مکان شخصی در این شهرها ندارند به دلیل شیوع کرونا احتیاط بیشتری  می کنند . اما کاهش سفر به شهرهای شمالی، ویلاهای اطراف تهران را پر مشتری کرده است.

ویلاهای اطراف تهران طرفدار پیدا کردند

پیش از شیوع کرونا نیز این ویلاها مخاطب خود را داشت و کسانی که از سفرهای طولانی به دلیل ترافیک سنگین آخر هفته پرهیز داشتند یکی از انتخاب هایشان ماندن در ویلاهای اطراف پایتخت از جمله کردان بود.

کرایه یک شب در یک ویلای 3 خوابه در فصل بهار بین 1 تا 2میلیون تومان بود که این رقم در تابستان به بیش از 2و نیم میلیون تومان رسیده است .

قیمت ویلاهای لوکس چند؟

می توان برسرقیمت ها چانه زنی هم کرد بستگی به این دارد که آخر هفته پرمشتری داشته  باشد یا نه . اما قیمت معمول ویلاهای لوکس که میز بیلیارد و تجهیزات ورزشی و استخر روباز دارند به شبی 5 میلیون تومان هم می رسد .

 در این زمینه بیشتر بخوانید :

کسانی که این ویلاها را کرایه می کنند باید بدانند که براساس متراژ و اتاق خواب سقف ورود میهمان تعیین می شود و در ویلایی 500 متری با 4 اتاق خواب تنها 8 نفر پذیرش می شود . بیشتر این ویلاها 3 فضای پارک پیش بینی شده است .

کرایه های روزانه در طول ایام هفته 500 هزار تومان ارزان تر از آخر هفته ها ست . به گفته یکی از مشاوران املاک این منطقه ویلاهایی که به صورت روزانه کرایه داده می شوند از روزی 2 میلیون تومان به بالا است و براساس متراژ و تجهیزات این رقم افزایش پیدا می کند . اما به طور معمول بیشتر ویلاهای این منطقه در روزهای پایانی هفته  شبی 3 میلیون تا 3 میلیون و 500 هزار تومان کرایه داده می شود .

a12

رقم پیشنهادی برای اقامت یک شب در این ویلاها از لوکس ترین اتاقهای یکی از گران ترین هتل های تهران نیز بالاتر است . هزینه اقامت در یکی از سوئیت های هتل اسپیناس  با متراژ 65 متر و نمای کوه یک میلیون و 300 هزار تومان و سوئیت هایی که نمای شهر دارند یک میلیون و 400 هزار تومان است .

 

محله

تعداد خواب و امکانات

قیمت یک شب اقامت

کردان

4 خواب ،استخر روباز ،مبله ،فوتبال دستی

3میلیون و 500 هزار تومان

لواسان

یک خواب ،استخر روباز ،مبله

3 میلیون تومان 

کردان

4 خواب ،استخر سرپوشیده

2 میلیون و 500 هزارتومان

کردان

2 خواب ،استخر روباز

2 میلیون و 500 هزار تومان

کردان

4 خواب،تجهیزات صوتی ،پرده سینما ،استخر روباز ،میز بیلیارد

4میلیون و 500 هزار تومان

لواسان

2 خواب، استخر روباز

4 میلیون تومان

کردان

4 خواب ،استخر سرپوشیده و سرباز ،تریبلکس

5 میلیون تومان

لواسان

یک خواب ،آلاچیق ،فوتبال دستی ،استخر

3 میلیون تومان

 

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
84 نفر این پست را پسندیده اند