کدخبر: ۳۵۹۵۷۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی

گاردین بررسی کرد؛

اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی

اقتصادنیوز : یک روزنامه انگلیسی زبان به اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی و گرسنه ماندن خانواده های آنها در سایه شرایط بد اقتصادی امارات اشاره کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، روزنامه انگلیسی گاردین با انتشار گزارشی به اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی پرداخت و نوشت: حسن، کارگر پاکستانی ۳۰ ساله ای است که بیش از یک دهه در دبی به عنوان کارگر ساختمانی زندگی کرده است.

اوضاع اسفبار کارگران خارجی در دبی/هزاران نفر بدون غذا و درآمد

بر اساس این گزارش، این کارگر پاکستانی بعد از یک دهه زندگی در دبی نمی داند که آیا امروز نیز می تواند غذایی برای خوردن بخرد یا خیر. بسیاری از کارگران خارجی در دبی بدون حقوق و پول نمی توانند حتی بلیت برگشت به کشورهای خود را خریداری کنند.

در این گزارش نوشته شده است: هزاران کارگر خارجی در دبی بدون غذا و درآمد رها شده اند. آنها بدون هیچ کمکی در اردوگاه کارگران در آن سوی دبی در سایه بی توجهی کارفرمایان برای اجرای تعهداتشان رها شده اند.

در گزارش روزنامه گاردین آمده است: بعد از کاهش قیمت نفت در سایه گسترش ویروس کرونا، ضربه محکمی به اقتصاد امارات وارد آمده و هزاران کارگر، کار خود را از دست داده اند. «انصار عباس »۳۹ ساله پاکستانی که ۲ کودک نیز دارد از سال ۲۰۱۹ تاکنون هیچ حقوقی دریافت نکرده و نمی داند زندگی خود را در دبی چگونه بگذراند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند